| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 36 | B2 | 東京EX | 60 | 909 | 281 | 101 | 287 | 35.2 | 57 | 192 | 29.7 | 22 | 36 | 61.1 | 22 | 85 | 107 | 55 | 60 | 42 | 17 | 88 | -84 |
| 2017-18 | 37 | B3 | 東京EX | 30 | 599 | 215 | 75 | 182 | 41.2 | 54 | 129 | 41.9 | 11 | 14 | 78.6 | 27 | 68 | 95 | 48 | 44 | 25 | 12 | 55 | 0 |
| 2018-19 | 38 | B3 | 東京EX | 34 | 547 | 187 | 58 | 167 | 34.7 | 40 | 116 | 34.5 | 31 | 39 | 79.5 | 19 | 75 | 94 | 51 | 31 | 24 | 12 | 42 | 0 |
| 2019-20 | 39 | B2 | 東京EX | 28 | 428 | 142 | 48 | 145 | 33.1 | 36 | 107 | 33.6 | 10 | 14 | 71.4 | 10 | 49 | 59 | 29 | 17 | 22 | 6 | 49 | +52 |
| 2020-21 | 40 | B3 | 東京EX | 38 | 571 | 223 | 78 | 207 | 37.7 | 62 | 175 | 35.4 | 5 | 7 | 71.4 | 12 | 58 | 70 | 48 | 17 | 14 | 14 | 45 | 0 |
| 2021-22 | 41 | B3 | 横浜EX | 12 | 57 | 22 | 6 | 18 | 33.3 | 6 | 15 | 40.0 | 4 | 5 | 80.0 | 2 | 13 | 15 | 5 | 4 | 2 | 1 | 3 | 0 |
| 2022-23 | 42 | B3 | 東京U | 45 | 543 | 143 | 49 | 143 | 34.3 | 41 | 118 | 34.7 | 4 | 4 | 100.0 | 9 | 46 | 55 | 22 | 31 | 15 | 2 | 36 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 36 | B2 | 東京EX | 60 | 15.1 | 4.7 | 1.7 | 4.8 | 35.2 | 0.9 | 3.2 | 29.7 | 0.4 | 0.6 | 61.1 | 0.4 | 1.4 | 1.8 | 0.9 | 1.0 | 0.7 | 0.3 | 1.5 | -1.4 |
| 2017-18 | 37 | B3 | 東京EX | 30 | 20.0 | 7.2 | 2.5 | 6.1 | 41.2 | 1.8 | 4.3 | 41.9 | 0.4 | 0.5 | 78.6 | 0.9 | 2.3 | 3.2 | 1.6 | 1.5 | 0.8 | 0.4 | 1.8 | 0.0 |
| 2018-19 | 38 | B3 | 東京EX | 34 | 16.1 | 5.5 | 1.7 | 4.9 | 34.7 | 1.2 | 3.4 | 34.5 | 0.9 | 1.1 | 79.5 | 0.6 | 2.2 | 2.8 | 1.5 | 0.9 | 0.7 | 0.4 | 1.2 | 0.0 |
| 2019-20 | 39 | B2 | 東京EX | 28 | 15.3 | 5.1 | 1.7 | 5.2 | 33.1 | 1.3 | 3.8 | 33.6 | 0.4 | 0.5 | 71.4 | 0.4 | 1.8 | 2.1 | 1.0 | 0.6 | 0.8 | 0.2 | 1.8 | +1.9 |
| 2020-21 | 40 | B3 | 東京EX | 38 | 15.0 | 5.9 | 2.1 | 5.4 | 37.7 | 1.6 | 4.6 | 35.4 | 0.1 | 0.2 | 71.4 | 0.3 | 1.5 | 1.8 | 1.3 | 0.4 | 0.4 | 0.4 | 1.2 | 0.0 |
| 2021-22 | 41 | B3 | 横浜EX | 12 | 4.8 | 1.8 | 0.5 | 1.5 | 33.3 | 0.5 | 1.2 | 40.0 | 0.3 | 0.4 | 80.0 | 0.2 | 1.1 | 1.2 | 0.4 | 0.3 | 0.2 | 0.1 | 0.2 | 0.0 |
| 2022-23 | 42 | B3 | 東京U | 45 | 12.1 | 3.2 | 1.1 | 3.2 | 34.3 | 0.9 | 2.6 | 34.7 | 0.1 | 0.1 | 100.0 | 0.2 | 1.0 | 1.2 | 0.5 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.8 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 36 | B2 | 東京EX | 60 | 11.1 | 4.0 | 11.4 | 35.2 | 2.3 | 7.6 | 29.7 | 0.9 | 1.4 | 61.1 | 0.9 | 3.4 | 4.2 | 2.2 | 2.4 | 1.7 | 0.7 | 3.5 | -3.3 |
| 2017-18 | 37 | B3 | 東京EX | 30 | 12.9 | 4.5 | 10.9 | 41.2 | 3.2 | 7.8 | 41.9 | 0.7 | 0.8 | 78.6 | 1.6 | 4.1 | 5.7 | 2.9 | 2.6 | 1.5 | 0.7 | 3.3 | 0.0 |
| 2018-19 | 38 | B3 | 東京EX | 34 | 12.3 | 3.8 | 11.0 | 34.7 | 2.6 | 7.6 | 34.5 | 2.0 | 2.6 | 79.5 | 1.3 | 4.9 | 6.2 | 3.4 | 2.0 | 1.6 | 0.8 | 2.8 | 0.0 |
| 2019-20 | 39 | B2 | 東京EX | 28 | 11.9 | 4.0 | 12.2 | 33.1 | 3.0 | 9.0 | 33.6 | 0.8 | 1.2 | 71.4 | 0.8 | 4.1 | 5.0 | 2.4 | 1.4 | 1.8 | 0.5 | 4.1 | +4.4 |
| 2020-21 | 40 | B3 | 東京EX | 38 | 14.1 | 4.9 | 13.0 | 37.7 | 3.9 | 11.0 | 35.4 | 0.3 | 0.4 | 71.4 | 0.8 | 3.7 | 4.4 | 3.0 | 1.1 | 0.9 | 0.9 | 2.8 | 0.0 |
| 2021-22 | 41 | B3 | 横浜EX | 12 | 13.8 | 3.8 | 11.3 | 33.3 | 3.8 | 9.4 | 40.0 | 2.5 | 3.1 | 80.0 | 1.3 | 8.2 | 9.4 | 3.1 | 2.5 | 1.3 | 0.6 | 1.9 | 0.0 |
| 2022-23 | 42 | B3 | 東京U | 45 | 9.5 | 3.2 | 9.5 | 34.3 | 2.7 | 7.8 | 34.7 | 0.3 | 0.3 | 100.0 | 0.6 | 3.1 | 3.6 | 1.5 | 2.1 | 1.0 | 0.1 | 2.4 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 36 | B2 | 東京EX | 60 | 15.8 | 5.7 | 16.2 | 35.1 | 3.2 | 10.8 | 29.6 | 1.3 | 2.1 | 61.1 | 1.3 | 4.8 | 6.1 | 3.1 | 3.4 | 2.4 | 1.0 | 4.8 | -4.5 |
| 2017-18 | 37 | B3 | 東京EX | 30 | 18.3 | 6.4 | 15.4 | 41.4 | 4.6 | 11.0 | 41.9 | 0.9 | 1.2 | 78.6 | 2.3 | 5.5 | 7.8 | 4.1 | 3.7 | 2.1 | 1.0 | 4.5 | +11.9 |
| 2018-19 | 38 | B3 | 東京EX | 34 | 18.0 | 5.6 | 15.5 | 35.9 | 4.0 | 11.0 | 36.0 | 2.9 | 3.7 | 78.4 | 1.8 | 6.8 | 8.6 | 4.7 | 2.7 | 2.1 | 1.0 | 3.6 | +24.7 |
| 2019-20 | 39 | B2 | 東京EX | 28 | 17.4 | 5.9 | 17.4 | 33.8 | 4.4 | 12.9 | 34.0 | 1.2 | 1.8 | 71.4 | 1.2 | 5.8 | 7.0 | 3.5 | 2.1 | 2.5 | 0.8 | 5.6 | +4.6 |
| 2020-21 | 40 | B3 | 東京EX | 38 | 20.7 | 7.2 | 19.1 | 37.7 | 5.8 | 16.2 | 35.8 | 0.5 | 0.7 | 71.4 | 1.1 | 5.3 | 6.4 | 4.5 | 1.5 | 1.2 | 1.3 | 4.1 | +14.9 |
| 2021-22 | 41 | B3 | 横浜EX | 12 | 20.6 | 5.6 | 15.9 | 35.3 | 5.6 | 13.1 | 42.9 | 3.7 | 4.7 | 80.0 | 1.9 | 9.3 | 11.2 | 2.8 | 3.7 | 1.9 | 0.9 | 2.8 | 0.0 |
| 2022-23 | 42 | B3 | 東京U | 45 | 14.1 | 4.8 | 14.2 | 34.1 | 4.0 | 11.7 | 34.2 | 0.4 | 0.4 | 100.0 | 0.9 | 4.7 | 5.7 | 2.3 | 3.1 | 1.5 | 0.1 | 3.5 | +3.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 36 | B2 | 東京EX | 60 | 909 | 45.0 | 0.929 | 0.7 | 0.1 | 18.1 | 3.0 | 8.9 | 0.93 | 0.49 | 2.5 | 9.7 | 3.9 | 1.7 |
| 2017-18 | 37 | B3 | 東京EX | 30 | 599 | 56.4 | 1.150 | 0.7 | 0.1 | 16.7 | 3.1 | 10.6 | 1.12 | 0.63 | 4.9 | 11.3 | 3.1 | 1.7 |
| 2018-19 | 38 | B3 | 東京EX | 34 | 547 | 48.7 | 1.040 | 0.7 | 0.2 | 17.7 | 2.4 | 11.7 | 1.74 | 0.66 | 4.0 | 13.5 | 3.0 | 1.8 |
| 2019-20 | 39 | B2 | 東京EX | 28 | 428 | 46.4 | 0.952 | 0.7 | 0.1 | 18.1 | 1.9 | 8.8 | 1.65 | 0.49 | 2.7 | 11.6 | 4.4 | 1.5 |
| 2020-21 | 40 | B3 | 東京EX | 38 | 571 | 52.9 | 1.062 | 0.8 | 0.0 | 17.9 | 1.3 | 10.2 | 3.00 | 0.57 | 2.5 | 11.5 | 1.8 | 2.5 |
| 2021-22 | 41 | B3 | 横浜EX | 12 | 57 | 52.9 | 1.158 | 0.8 | 0.3 | 19.7 | 3.4 | 8.3 | 0.75 | 0.42 | 4.8 | 17.9 | 2.9 | 1.9 |
| 2022-23 | 42 | B3 | 東京U | 45 | 543 | 48.2 | 0.986 | 0.8 | 0.0 | 15.2 | 2.7 | 6.1 | 0.73 | 0.40 | 1.9 | 9.4 | 2.4 | 0.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 36 | B2 | 東京EX | 60 | 909 | -0.57 | -0.69 | +0.12 | -0.011 | +0.001 | +0.012 | -3.31 | -1.64 | +1.67 | +0.95 | -0.06 | +0.89 |
| 2017-18 | 37 | B3 | 東京EX | 30 | 599 | +1.87 | +1.03 | +0.84 | +0.009 | +0.009 | 0.000 | +0.37 | +0.34 | -0.03 | +0.67 | +0.12 | +0.80 |
| 2018-19 | 38 | B3 | 東京EX | 34 | 547 | +3.47 | +0.88 | +2.59 | +0.049 | +0.009 | -0.040 | +0.96 | -0.08 | -1.04 | +1.11 | -0.15 | +0.96 |
| 2019-20 | 39 | B2 | 東京EX | 28 | 428 | +0.99 | +0.30 | +0.69 | +0.023 | +0.001 | -0.022 | -0.52 | -0.52 | 0.00 | +0.08 | -0.34 | -0.26 |
| 2020-21 | 40 | B3 | 東京EX | 38 | 571 | +1.60 | +1.80 | -0.20 | -0.001 | +0.012 | +0.014 | +1.75 | +1.47 | -0.27 | +0.49 | -0.27 | +0.21 |
| 2021-22 | 41 | B3 | 横浜EX | 12 | 57 | -0.11 | -0.11 | 0.00 | +0.002 | +0.001 | -0.001 | +0.49 | -0.02 | -0.51 | -0.90 | +0.14 | -0.76 |
| 2022-23 | 42 | B3 | 東京U | 45 | 543 | +0.30 | -1.14 | +1.43 | +0.012 | -0.007 | -0.019 | +0.44 | +0.48 | +0.04 | -0.08 | +0.51 | +0.44 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 36 | B2 | 東京EX | 2.5 | 60 | 909 | -0.96 | +0.15 | -0.81 | -1.35 | +0.07 | -1.28 | +0.96 |
| 2017-18 | 37 | B3 | 東京EX | 2.9 | 30 | 599 | +1.16 | +0.44 | +1.60 | +1.63 | +1.08 | +2.71 | +2.12 |
| 2018-19 | 38 | B3 | 東京EX | 2.9 | 34 | 547 | +0.61 | +0.90 | +1.51 | +0.93 | +3.10 | +4.03 | +2.29 |
| 2019-20 | 39 | B2 | 東京EX | 2.8 | 28 | 428 | -0.53 | -0.02 | -0.55 | -0.06 | +0.68 | +0.61 | +0.91 |
| 2020-21 | 40 | B3 | 東京EX | 2.9 | 38 | 571 | +1.17 | +0.38 | +1.56 | +2.08 | -0.07 | +2.01 | +1.68 |
| 2021-22 | 41 | B3 | 横浜EX | 3.4 | 12 | 57 | +0.43 | +0.16 | +0.58 | +0.37 | +0.12 | +0.49 | +0.12 |
| 2022-23 | 42 | B3 | 東京U | 2.7 | 45 | 543 | -1.55 | -0.94 | -2.49 | -2.31 | +0.52 | -1.78 | +0.38 |