| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B3 | 鹿児島 | 4 | 47 | 13 | 5 | 14 | 35.7 | 2 | 8 | 25.0 | 1 | 4 | 25.0 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 |
| 2018-19 | 23 | B3 | 鹿児島 | 30 | 737 | 338 | 114 | 278 | 41.0 | 51 | 152 | 33.6 | 59 | 79 | 74.7 | 10 | 55 | 65 | 27 | 36 | 27 | 6 | 38 | 0 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 鹿児島 | 37 | 913 | 429 | 146 | 347 | 42.1 | 54 | 160 | 33.8 | 83 | 107 | 77.6 | 17 | 68 | 85 | 37 | 51 | 31 | 6 | 53 | 0 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 鹿児島 | 40 | 901 | 410 | 131 | 329 | 39.8 | 49 | 163 | 30.1 | 99 | 140 | 70.7 | 15 | 78 | 93 | 54 | 60 | 26 | 6 | 66 | 0 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 鹿児島 | 25 | 212 | 100 | 35 | 83 | 42.2 | 12 | 40 | 30.0 | 18 | 22 | 81.8 | 8 | 17 | 25 | 11 | 15 | 9 | 3 | 31 | 0 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 山口 | 48 | 999 | 351 | 129 | 323 | 39.9 | 56 | 155 | 36.1 | 37 | 55 | 67.3 | 24 | 80 | 104 | 53 | 42 | 52 | 5 | 73 | 0 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 山口 | 42 | 752 | 287 | 96 | 241 | 39.8 | 46 | 132 | 34.8 | 49 | 70 | 70.0 | 27 | 83 | 110 | 35 | 33 | 30 | 2 | 75 | 0 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 山口 | 52 | 1103 | 381 | 120 | 353 | 34.0 | 64 | 227 | 28.2 | 77 | 108 | 71.3 | 32 | 104 | 136 | 38 | 40 | 36 | 5 | 112 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B3 | 鹿児島 | 4 | 11.8 | 3.2 | 1.2 | 3.5 | 35.7 | 0.5 | 2.0 | 25.0 | 0.2 | 1.0 | 25.0 | 0.2 | 0.8 | 1.0 | 0.5 | 0.2 | 0.5 | 0.0 | 0.8 | 0.0 |
| 2018-19 | 23 | B3 | 鹿児島 | 30 | 24.6 | 11.3 | 3.8 | 9.3 | 41.0 | 1.7 | 5.1 | 33.6 | 2.0 | 2.6 | 74.7 | 0.3 | 1.8 | 2.2 | 0.9 | 1.2 | 0.9 | 0.2 | 1.3 | 0.0 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 鹿児島 | 37 | 24.7 | 11.6 | 3.9 | 9.4 | 42.1 | 1.5 | 4.3 | 33.8 | 2.2 | 2.9 | 77.6 | 0.5 | 1.8 | 2.3 | 1.0 | 1.4 | 0.8 | 0.2 | 1.4 | 0.0 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 鹿児島 | 40 | 22.5 | 10.2 | 3.3 | 8.2 | 39.8 | 1.2 | 4.1 | 30.1 | 2.5 | 3.5 | 70.7 | 0.4 | 1.9 | 2.3 | 1.4 | 1.5 | 0.7 | 0.1 | 1.6 | 0.0 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 鹿児島 | 25 | 8.5 | 4.0 | 1.4 | 3.3 | 42.2 | 0.5 | 1.6 | 30.0 | 0.7 | 0.9 | 81.8 | 0.3 | 0.7 | 1.0 | 0.4 | 0.6 | 0.4 | 0.1 | 1.2 | 0.0 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 山口 | 48 | 20.8 | 7.3 | 2.7 | 6.7 | 39.9 | 1.2 | 3.2 | 36.1 | 0.8 | 1.1 | 67.3 | 0.5 | 1.7 | 2.2 | 1.1 | 0.9 | 1.1 | 0.1 | 1.5 | 0.0 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 山口 | 42 | 17.9 | 6.8 | 2.3 | 5.7 | 39.8 | 1.1 | 3.1 | 34.8 | 1.2 | 1.7 | 70.0 | 0.6 | 2.0 | 2.6 | 0.8 | 0.8 | 0.7 | 0.0 | 1.8 | 0.0 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 山口 | 52 | 21.2 | 7.3 | 2.3 | 6.8 | 34.0 | 1.2 | 4.4 | 28.2 | 1.5 | 2.1 | 71.3 | 0.6 | 2.0 | 2.6 | 0.7 | 0.8 | 0.7 | 0.1 | 2.2 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B3 | 鹿児島 | 4 | 9.9 | 3.8 | 10.7 | 35.7 | 1.5 | 6.1 | 25.0 | 0.8 | 3.1 | 25.0 | 0.8 | 2.3 | 3.1 | 1.5 | 0.8 | 1.5 | 0.0 | 2.3 | 0.0 |
| 2018-19 | 23 | B3 | 鹿児島 | 30 | 16.5 | 5.6 | 13.6 | 41.0 | 2.5 | 7.4 | 33.6 | 2.9 | 3.9 | 74.7 | 0.5 | 2.7 | 3.2 | 1.3 | 1.8 | 1.3 | 0.3 | 1.9 | 0.0 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 鹿児島 | 37 | 16.9 | 5.8 | 13.7 | 42.1 | 2.1 | 6.3 | 33.8 | 3.3 | 4.2 | 77.6 | 0.7 | 2.7 | 3.4 | 1.5 | 2.0 | 1.2 | 0.2 | 2.1 | 0.0 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 鹿児島 | 40 | 16.4 | 5.2 | 13.1 | 39.8 | 2.0 | 6.5 | 30.1 | 4.0 | 5.6 | 70.7 | 0.6 | 3.1 | 3.7 | 2.2 | 2.4 | 1.0 | 0.2 | 2.6 | 0.0 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 鹿児島 | 25 | 17.0 | 5.9 | 14.1 | 42.2 | 2.0 | 6.8 | 30.0 | 3.1 | 3.7 | 81.8 | 1.4 | 2.9 | 4.2 | 1.9 | 2.5 | 1.5 | 0.5 | 5.3 | 0.0 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 山口 | 48 | 12.6 | 4.6 | 11.6 | 39.9 | 2.0 | 5.6 | 36.1 | 1.3 | 2.0 | 67.3 | 0.9 | 2.9 | 3.7 | 1.9 | 1.5 | 1.9 | 0.2 | 2.6 | 0.0 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 山口 | 42 | 13.7 | 4.6 | 11.5 | 39.8 | 2.2 | 6.3 | 34.8 | 2.3 | 3.4 | 70.0 | 1.3 | 4.0 | 5.3 | 1.7 | 1.6 | 1.4 | 0.1 | 3.6 | 0.0 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 山口 | 52 | 12.4 | 3.9 | 11.5 | 34.0 | 2.1 | 7.4 | 28.2 | 2.5 | 3.5 | 71.3 | 1.0 | 3.4 | 4.4 | 1.2 | 1.3 | 1.2 | 0.2 | 3.7 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B3 | 鹿児島 | 4 | 14.1 | 5.4 | 15.2 | 35.7 | 2.2 | 8.7 | 25.0 | 1.1 | 4.3 | 25.0 | 1.1 | 3.3 | 4.3 | 2.2 | 1.1 | 2.2 | 0.0 | 3.3 | -21.7 |
| 2018-19 | 23 | B3 | 鹿児島 | 30 | 23.6 | 8.0 | 19.4 | 41.0 | 3.7 | 10.6 | 35.0 | 3.9 | 5.3 | 74.6 | 0.6 | 3.7 | 4.3 | 1.9 | 2.5 | 1.9 | 0.4 | 2.6 | -7.1 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 鹿児島 | 37 | 23.2 | 7.9 | 18.7 | 42.2 | 3.0 | 8.7 | 34.2 | 4.4 | 5.8 | 76.7 | 0.8 | 3.8 | 4.6 | 2.0 | 2.7 | 1.6 | 0.3 | 2.7 | -4.3 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 鹿児島 | 40 | 23.1 | 7.4 | 18.4 | 40.1 | 2.8 | 9.1 | 30.4 | 5.6 | 7.9 | 70.7 | 0.8 | 4.3 | 5.2 | 3.0 | 3.3 | 1.5 | 0.3 | 3.6 | -9.9 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 鹿児島 | 24 | 21.7 | 7.2 | 18.2 | 39.7 | 2.8 | 8.8 | 32.1 | 4.4 | 5.7 | 77.8 | 1.6 | 4.4 | 6.0 | 1.9 | 2.8 | 1.6 | 0.3 | 6.6 | +0.9 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 山口 | 48 | 17.6 | 6.5 | 16.2 | 40.1 | 2.8 | 7.7 | 35.8 | 1.9 | 2.8 | 67.3 | 1.2 | 4.1 | 5.3 | 2.7 | 2.1 | 2.7 | 0.3 | 3.5 | -10.2 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 山口 | 42 | 19.7 | 6.6 | 16.3 | 40.1 | 3.2 | 9.0 | 35.2 | 3.5 | 4.9 | 70.0 | 1.9 | 5.6 | 7.5 | 2.3 | 2.3 | 2.1 | 0.1 | 4.9 | -5.8 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 山口 | 52 | 18.2 | 5.8 | 17.2 | 33.6 | 3.0 | 11.0 | 27.6 | 3.6 | 5.1 | 70.5 | 1.6 | 5.1 | 6.7 | 1.8 | 2.0 | 1.7 | 0.2 | 5.3 | -7.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B3 | 鹿児島 | 4 | 47 | 42.9 | 0.812 | 0.6 | 0.3 | 15.7 | 0.9 | 5.9 | 2.00 | 0.38 | 2.4 | 7.1 | 3.0 | 0.0 |
| 2018-19 | 23 | B3 | 鹿児島 | 30 | 737 | 50.6 | 1.075 | 0.5 | 0.3 | 21.8 | 2.2 | 5.9 | 0.79 | 0.27 | 1.3 | 8.1 | 2.5 | 0.7 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 鹿児島 | 37 | 913 | 50.2 | 1.093 | 0.5 | 0.3 | 20.8 | 2.3 | 6.1 | 0.75 | 0.29 | 1.8 | 8.6 | 2.5 | 0.6 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 鹿児島 | 40 | 901 | 47.6 | 1.059 | 0.5 | 0.4 | 22.4 | 3.0 | 10.1 | 0.92 | 0.45 | 2.0 | 9.4 | 2.3 | 0.5 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 鹿児島 | 24 | 212 | 47.4 | 1.045 | 0.5 | 0.3 | 20.6 | 2.5 | 6.1 | 0.67 | 0.30 | 3.7 | 10.5 | 3.1 | 0.6 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 山口 | 48 | 999 | 48.6 | 1.018 | 0.5 | 0.2 | 17.0 | 1.9 | 7.2 | 1.26 | 0.42 | 2.4 | 9.9 | 4.0 | 0.5 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 山口 | 42 | 752 | 49.8 | 1.069 | 0.6 | 0.3 | 18.6 | 2.0 | 6.3 | 1.03 | 0.34 | 4.3 | 12.6 | 3.5 | 0.3 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 山口 | 52 | 1103 | 42.5 | 0.947 | 0.6 | 0.3 | 17.8 | 1.6 | 5.2 | 0.93 | 0.29 | 2.9 | 11.5 | 2.9 | 0.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B3 | 鹿児島 | 4 | 47 | -0.30 | -0.02 | -0.28 | -0.015 | -0.001 | +0.014 | -0.15 | +0.16 | +0.30 | +0.40 | -0.08 | +0.32 |
| 2018-19 | 23 | B3 | 鹿児島 | 30 | 737 | -0.26 | +0.40 | -0.66 | +0.015 | +0.010 | -0.005 | -1.98 | -0.93 | +1.05 | -0.06 | +0.13 | +0.07 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 鹿児島 | 37 | 913 | -0.01 | +1.22 | -1.23 | +0.006 | +0.009 | +0.004 | -0.30 | +0.79 | +1.10 | +0.37 | -0.26 | +0.11 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 鹿児島 | 40 | 901 | -0.37 | -0.32 | -0.06 | +0.023 | +0.006 | -0.016 | -2.19 | -0.36 | +1.83 | +0.03 | +0.31 | +0.34 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 鹿児島 | 24 | 212 | -0.81 | -0.58 | -0.22 | -0.010 | -0.001 | +0.009 | -0.11 | -0.04 | +0.07 | -0.40 | +0.46 | +0.06 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 山口 | 48 | 999 | -0.90 | +0.24 | -1.14 | -0.026 | -0.002 | +0.024 | -1.30 | -1.03 | +0.27 | +0.64 | -0.45 | +0.19 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 山口 | 42 | 752 | +0.30 | +0.78 | -0.47 | -0.013 | +0.007 | +0.020 | -0.04 | +0.06 | +0.11 | +0.98 | -0.19 | +0.80 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 山口 | 52 | 1103 | -2.10 | -1.13 | -0.98 | -0.023 | -0.010 | +0.013 | -1.12 | -0.59 | +0.53 | -0.10 | -0.03 | -0.13 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B3 | 鹿児島 | 2.5 | 4 | 47 | -0.57 | -0.15 | -0.72 | -0.57 | -0.46 | -1.04 | +0.06 |
| 2018-19 | 23 | B3 | 鹿児島 | 2.6 | 30 | 737 | -0.07 | -0.78 | -0.85 | +0.61 | -1.44 | -0.83 | +0.95 |
| 2019-20 | 24 | B3 | 鹿児島 | 2.7 | 37 | 913 | -0.16 | -0.93 | -1.08 | +0.92 | -2.07 | -1.15 | +1.00 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 鹿児島 | 2.7 | 40 | 901 | -1.09 | -0.98 | -2.08 | -0.82 | -0.77 | -1.60 | +0.74 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 鹿児島 | 3.0 | 24 | 212 | -0.49 | -1.14 | -1.63 | -1.08 | -1.44 | -2.52 | +0.06 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 山口 | 2.7 | 48 | 999 | -0.55 | -0.02 | -0.58 | +0.13 | -1.03 | -0.90 | +1.24 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 山口 | 3.2 | 42 | 752 | -0.46 | -0.40 | -0.86 | +0.69 | -0.98 | -0.29 | +1.17 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 山口 | 2.9 | 52 | 1103 | -1.25 | -1.12 | -2.38 | -2.05 | -2.00 | -4.04 | -0.68 |