| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 21 | B2 | 西宮 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0.0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2017-18 | 22 | B1 | 西宮 | 23 | 277 | 66 | 23 | 70 | 32.9 | 6 | 25 | 24.0 | 14 | 19 | 73.7 | 12 | 24 | 36 | 7 | 13 | 5 | 4 | 42 | -103 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 西宮 | 54 | 666 | 199 | 74 | 171 | 43.3 | 34 | 93 | 36.6 | 17 | 37 | 45.9 | 21 | 70 | 91 | 40 | 25 | 18 | 7 | 100 | +40 |
| 2019-20 | 24 | B2 | 西宮 | 33 | 151 | 45 | 16 | 44 | 36.4 | 4 | 18 | 22.2 | 9 | 12 | 75.0 | 7 | 16 | 23 | 4 | 6 | 6 | 0 | 26 | -44 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 徳島 | 49 | 750 | 223 | 78 | 219 | 35.6 | 37 | 139 | 26.6 | 30 | 56 | 53.6 | 21 | 41 | 62 | 27 | 13 | 23 | 1 | 74 | 0 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 徳島 | 18 | 153 | 55 | 19 | 54 | 35.2 | 10 | 35 | 28.6 | 7 | 14 | 50.0 | 6 | 7 | 13 | 3 | 4 | 5 | 1 | 19 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 21 | B2 | 西宮 | 1 | 2.7 | 0.0 | 0.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2017-18 | 22 | B1 | 西宮 | 23 | 12.0 | 2.9 | 1.0 | 3.0 | 32.9 | 0.3 | 1.1 | 24.0 | 0.6 | 0.8 | 73.7 | 0.5 | 1.0 | 1.6 | 0.3 | 0.6 | 0.2 | 0.2 | 1.8 | -4.5 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 西宮 | 54 | 12.3 | 3.7 | 1.4 | 3.2 | 43.3 | 0.6 | 1.7 | 36.6 | 0.3 | 0.7 | 45.9 | 0.4 | 1.3 | 1.7 | 0.7 | 0.5 | 0.3 | 0.1 | 1.9 | +0.7 |
| 2019-20 | 24 | B2 | 西宮 | 33 | 4.6 | 1.4 | 0.5 | 1.3 | 36.4 | 0.1 | 0.5 | 22.2 | 0.3 | 0.4 | 75.0 | 0.2 | 0.5 | 0.7 | 0.1 | 0.2 | 0.2 | 0.0 | 0.8 | -1.3 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 徳島 | 49 | 15.3 | 4.6 | 1.6 | 4.5 | 35.6 | 0.8 | 2.8 | 26.6 | 0.6 | 1.1 | 53.6 | 0.4 | 0.8 | 1.3 | 0.6 | 0.3 | 0.5 | 0.0 | 1.5 | 0.0 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 徳島 | 18 | 8.5 | 3.1 | 1.1 | 3.0 | 35.2 | 0.6 | 1.9 | 28.6 | 0.4 | 0.8 | 50.0 | 0.3 | 0.4 | 0.7 | 0.2 | 0.2 | 0.3 | 0.1 | 1.1 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 21 | B2 | 西宮 | 1 | 0.0 | 0.0 | 27.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2017-18 | 22 | B1 | 西宮 | 23 | 8.6 | 3.0 | 9.1 | 32.9 | 0.8 | 3.2 | 24.0 | 1.8 | 2.5 | 73.7 | 1.6 | 3.1 | 4.7 | 0.9 | 1.7 | 0.6 | 0.5 | 5.5 | -13.4 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 西宮 | 54 | 10.8 | 4.0 | 9.2 | 43.3 | 1.8 | 5.0 | 36.6 | 0.9 | 2.0 | 45.9 | 1.1 | 3.8 | 4.9 | 2.2 | 1.4 | 1.0 | 0.4 | 5.4 | +2.2 |
| 2019-20 | 24 | B2 | 西宮 | 33 | 10.7 | 3.8 | 10.5 | 36.4 | 1.0 | 4.3 | 22.2 | 2.1 | 2.9 | 75.0 | 1.7 | 3.8 | 5.5 | 1.0 | 1.4 | 1.4 | 0.0 | 6.2 | -10.5 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 徳島 | 49 | 10.7 | 3.7 | 10.5 | 35.6 | 1.8 | 6.7 | 26.6 | 1.4 | 2.7 | 53.6 | 1.0 | 2.0 | 3.0 | 1.3 | 0.6 | 1.1 | 0.0 | 3.6 | 0.0 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 徳島 | 18 | 13.0 | 4.5 | 12.7 | 35.2 | 2.4 | 8.3 | 28.6 | 1.7 | 3.3 | 50.0 | 1.4 | 1.7 | 3.1 | 0.7 | 0.9 | 1.2 | 0.2 | 4.5 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 21 | B2 | 西宮 | 1 | 0.0 | 0.0 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 |
| 2017-18 | 22 | B1 | 西宮 | 23 | 12.3 | 4.3 | 13.3 | 32.4 | 1.2 | 4.9 | 24.0 | 2.5 | 3.1 | 81.2 | 2.3 | 4.5 | 6.8 | 1.4 | 2.2 | 1.0 | 0.8 | 7.4 | -20.5 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 西宮 | 53 | 16.4 | 6.3 | 13.8 | 45.3 | 2.9 | 7.5 | 39.1 | 0.9 | 2.5 | 37.9 | 1.8 | 5.6 | 7.4 | 3.3 | 1.9 | 1.5 | 0.6 | 8.0 | +2.6 |
| 2019-20 | 24 | B2 | 西宮 | 33 | 17.3 | 6.3 | 15.4 | 41.0 | 1.6 | 5.5 | 28.6 | 3.1 | 3.9 | 80.0 | 2.8 | 5.1 | 7.9 | 1.6 | 2.0 | 2.0 | 0.0 | 8.3 | -14.2 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 徳島 | 49 | 15.9 | 5.5 | 15.4 | 36.0 | 2.7 | 9.8 | 27.2 | 2.2 | 3.8 | 56.6 | 1.5 | 2.7 | 4.2 | 1.8 | 0.9 | 1.6 | 0.1 | 5.0 | +3.2 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 徳島 | 18 | 17.7 | 6.4 | 17.7 | 36.2 | 3.0 | 10.9 | 27.6 | 1.9 | 3.8 | 50.0 | 1.9 | 2.3 | 4.2 | 1.1 | 1.1 | 1.9 | 0.4 | 6.8 | -36.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 21 | B2 | 西宮 | 1 | 3 | 0.0 | 0.000 | 0.0 | 0.0 | 28.6 | 0.0 | 0.0 | - | 0.00 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 |
| 2017-18 | 22 | B1 | 西宮 | 23 | 277 | 36.8 | 0.840 | 0.4 | 0.2 | 14.6 | 1.9 | 3.6 | 0.64 | 0.25 | 4.4 | 11.7 | 2.0 | 1.6 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 西宮 | 53 | 666 | 55.9 | 1.110 | 0.5 | 0.2 | 14.5 | 1.6 | 8.5 | 1.73 | 0.59 | 3.7 | 12.2 | 2.6 | 1.0 |
| 2019-20 | 24 | B2 | 西宮 | 33 | 151 | 46.2 | 1.023 | 0.4 | 0.3 | 17.4 | 1.8 | 5.2 | 0.80 | 0.30 | 6.1 | 10.7 | 3.2 | 0.0 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 徳島 | 49 | 750 | 44.6 | 0.957 | 0.6 | 0.2 | 15.4 | 0.8 | 4.6 | 1.92 | 0.30 | 3.4 | 6.2 | 2.3 | 0.1 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 徳島 | 18 | 153 | 44.7 | 0.922 | 0.6 | 0.2 | 17.6 | 1.0 | 3.8 | 1.00 | 0.22 | 3.7 | 5.3 | 3.4 | 0.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 21 | B2 | 西宮 | 1 | 3 | -0.04 | 0.00 | -0.04 | -0.003 | 0.000 | +0.003 | -0.04 | -0.04 | 0.00 | +0.13 | -0.03 | +0.10 |
| 2017-18 | 22 | B1 | 西宮 | 23 | 277 | -1.93 | -0.02 | -1.91 | -0.039 | -0.003 | +0.035 | +0.03 | +0.34 | +0.32 | -0.12 | -0.16 | -0.29 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 西宮 | 53 | 666 | -0.57 | -0.88 | +0.30 | +0.002 | -0.008 | -0.010 | +0.61 | +0.43 | -0.18 | -0.49 | +0.29 | -0.20 |
| 2019-20 | 24 | B2 | 西宮 | 33 | 151 | -1.18 | -1.47 | +0.29 | +0.002 | -0.009 | -0.012 | -0.66 | -0.62 | +0.03 | -0.62 | +0.23 | -0.39 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 徳島 | 49 | 750 | -0.32 | +0.25 | -0.57 | -0.013 | -0.002 | +0.012 | -0.51 | -0.11 | +0.40 | +0.07 | +0.04 | +0.12 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 徳島 | 18 | 153 | -2.42 | -1.43 | -0.99 | -0.045 | -0.016 | +0.030 | +0.46 | +0.46 | 0.00 | -0.23 | +0.10 | -0.13 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B1 | 西宮 | 3.4 | 23 | 277 | -2.69 | -1.37 | -4.06 | -2.39 | -3.16 | -5.55 | -0.40 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 西宮 | 3.0 | 53 | 666 | -1.06 | -1.10 | -2.16 | -2.05 | -0.80 | -2.85 | +0.05 |
| 2019-20 | 24 | B2 | 西宮 | 3.0 | 33 | 151 | -1.08 | -0.92 | -2.00 | -2.52 | -0.55 | -3.08 | -0.01 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 徳島 | 2.5 | 49 | 750 | -1.47 | -0.79 | -2.26 | -1.00 | -1.29 | -2.30 | +0.30 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 徳島 | 2.6 | 18 | 153 | -1.02 | -0.83 | -1.86 | -2.31 | -1.77 | -4.08 | -0.10 |