| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 21 | B2 | 福島 | 48 | 246 | 82 | 26 | 92 | 28.3 | 6 | 24 | 25.0 | 24 | 27 | 88.9 | 3 | 7 | 10 | 17 | 23 | 9 | 2 | 38 | -47 |
| 2017-18 | 22 | B2 | 福島 | 31 | 63 | 23 | 5 | 20 | 25.0 | 0 | 2 | 0.0 | 13 | 16 | 81.2 | 1 | 1 | 2 | 5 | 11 | 6 | 0 | 9 | -27 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 福島 | 47 | 118 | 51 | 16 | 66 | 24.2 | 3 | 22 | 13.6 | 16 | 19 | 84.2 | 3 | 4 | 7 | 10 | 14 | 5 | 0 | 23 | -45 |
| 2022-23 | 27 | B2 | 福島 | 19 | 56 | 25 | 6 | 25 | 24.0 | 3 | 15 | 20.0 | 10 | 15 | 66.7 | 1 | 1 | 2 | 4 | 12 | 1 | 1 | 15 | -7 |
| 2024-25 | 29 | B2 | 青森 | 44 | 169 | 45 | 15 | 69 | 21.7 | 8 | 38 | 21.1 | 7 | 8 | 87.5 | 3 | 2 | 5 | 25 | 20 | 4 | 0 | 41 | -105 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 21 | B2 | 福島 | 48 | 5.1 | 1.7 | 0.5 | 1.9 | 28.3 | 0.1 | 0.5 | 25.0 | 0.5 | 0.6 | 88.9 | 0.1 | 0.1 | 0.2 | 0.4 | 0.5 | 0.2 | 0.0 | 0.8 | -1.0 |
| 2017-18 | 22 | B2 | 福島 | 31 | 2.0 | 0.7 | 0.2 | 0.6 | 25.0 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.4 | 0.5 | 81.2 | 0.0 | 0.0 | 0.1 | 0.2 | 0.4 | 0.2 | 0.0 | 0.3 | -0.9 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 福島 | 47 | 2.5 | 1.1 | 0.3 | 1.4 | 24.2 | 0.1 | 0.5 | 13.6 | 0.3 | 0.4 | 84.2 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.2 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.5 | -1.0 |
| 2022-23 | 27 | B2 | 福島 | 19 | 2.9 | 1.3 | 0.3 | 1.3 | 24.0 | 0.2 | 0.8 | 20.0 | 0.5 | 0.8 | 66.7 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0.2 | 0.6 | 0.1 | 0.1 | 0.8 | -0.4 |
| 2024-25 | 29 | B2 | 青森 | 44 | 3.9 | 1.0 | 0.3 | 1.6 | 21.7 | 0.2 | 0.9 | 21.1 | 0.2 | 0.2 | 87.5 | 0.1 | 0.0 | 0.1 | 0.6 | 0.5 | 0.1 | 0.0 | 0.9 | -2.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 21 | B2 | 福島 | 48 | 12.0 | 3.8 | 13.5 | 28.3 | 0.9 | 3.5 | 25.0 | 3.5 | 4.0 | 88.9 | 0.4 | 1.0 | 1.5 | 2.5 | 3.4 | 1.3 | 0.3 | 5.6 | -6.9 |
| 2017-18 | 22 | B2 | 福島 | 31 | 13.2 | 2.9 | 11.4 | 25.0 | 0.0 | 1.1 | 0.0 | 7.4 | 9.2 | 81.2 | 0.6 | 0.6 | 1.1 | 2.9 | 6.3 | 3.4 | 0.0 | 5.2 | -15.5 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 福島 | 47 | 15.6 | 4.9 | 20.2 | 24.2 | 0.9 | 6.7 | 13.6 | 4.9 | 5.8 | 84.2 | 0.9 | 1.2 | 2.1 | 3.1 | 4.3 | 1.5 | 0.0 | 7.0 | -13.8 |
| 2022-23 | 27 | B2 | 福島 | 19 | 16.2 | 3.9 | 16.2 | 24.0 | 1.9 | 9.7 | 20.0 | 6.5 | 9.7 | 66.7 | 0.6 | 0.6 | 1.3 | 2.6 | 7.8 | 0.6 | 0.6 | 9.7 | -4.5 |
| 2024-25 | 29 | B2 | 青森 | 44 | 9.6 | 3.2 | 14.7 | 21.7 | 1.7 | 8.1 | 21.1 | 1.5 | 1.7 | 87.5 | 0.6 | 0.4 | 1.1 | 5.3 | 4.3 | 0.9 | 0.0 | 8.7 | -22.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 21 | B2 | 福島 | 47 | 12.6 | 4.2 | 17.2 | 24.3 | 0.9 | 4.4 | 21.1 | 3.3 | 4.0 | 82.4 | 0.7 | 1.4 | 2.1 | 3.0 | 4.7 | 0.9 | 0.5 | 7.4 | -13.3 |
| 2017-18 | 22 | B2 | 福島 | 29 | 16.3 | 3.3 | 12.2 | 26.7 | 0.0 | 1.6 | 0.0 | 9.8 | 11.4 | 85.7 | 0.8 | 0.8 | 1.6 | 2.4 | 8.1 | 4.1 | 0.0 | 6.5 | -24.4 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 福島 | 46 | 16.1 | 4.7 | 22.3 | 21.3 | 0.9 | 7.1 | 13.3 | 5.7 | 6.2 | 92.3 | 1.4 | 0.9 | 2.4 | 3.3 | 5.2 | 1.4 | 0.0 | 9.5 | -19.0 |
| 2022-23 | 27 | B2 | 福島 | 18 | 12.7 | 1.6 | 15.9 | 10.0 | 1.6 | 7.9 | 20.0 | 7.9 | 11.1 | 71.4 | 0.0 | 1.6 | 1.6 | 4.8 | 12.7 | 0.0 | 1.6 | 6.3 | -4.8 |
| 2024-25 | 29 | B2 | 青森 | 42 | 12.4 | 4.4 | 19.6 | 22.2 | 2.5 | 11.3 | 22.6 | 1.1 | 1.5 | 75.0 | 0.7 | 0.4 | 1.1 | 5.8 | 7.3 | 1.1 | 0.0 | 11.6 | -32.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 21 | B2 | 福島 | 47 | 246 | 27.0 | 0.667 | 0.3 | 0.2 | 21.8 | 4.3 | 8.9 | 0.65 | 0.41 | 1.5 | 3.0 | 2.0 | 0.7 |
| 2017-18 | 22 | B2 | 福島 | 29 | 63 | 26.7 | 0.909 | 0.1 | 0.9 | 24.2 | 7.6 | 9.1 | 0.30 | 0.38 | 2.2 | 2.3 | 8.2 | 0.0 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 福島 | 46 | 118 | 23.4 | 0.642 | 0.3 | 0.3 | 27.7 | 4.8 | 11.1 | 0.64 | 0.40 | 3.0 | 2.9 | 3.4 | 0.0 |
| 2022-23 | 27 | B2 | 福島 | 18 | 56 | 15.0 | 0.615 | 0.5 | 0.7 | 32.8 | 12.5 | 15.0 | 0.38 | 0.46 | 0.0 | 4.0 | 0.0 | 3.7 |
| 2024-25 | 29 | B2 | 青森 | 42 | 169 | 28.7 | 0.618 | 0.6 | 0.1 | 23.7 | 6.3 | 18.8 | 0.80 | 0.79 | 1.4 | 0.8 | 2.4 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 21 | B2 | 福島 | 47 | 246 | -0.53 | -0.78 | +0.25 | -0.008 | -0.004 | +0.004 | -1.22 | -0.52 | +0.70 | +0.73 | 0.00 | +0.73 |
| 2017-18 | 22 | B2 | 福島 | 29 | 63 | -0.82 | -0.41 | -0.41 | -0.008 | -0.001 | +0.006 | -0.68 | +0.02 | +0.70 | -0.15 | +0.14 | 0.00 |
| 2018-19 | 23 | B2 | 福島 | 46 | 117 | -0.77 | -0.73 | -0.04 | -0.026 | -0.007 | +0.020 | -0.10 | -0.14 | -0.04 | +0.40 | +0.10 | +0.50 |
| 2022-23 | 27 | B2 | 福島 | 18 | 56 | -0.29 | -0.40 | +0.11 | -0.001 | -0.002 | -0.001 | +0.12 | -0.20 | -0.32 | -0.31 | +0.06 | -0.25 |
| 2024-25 | 29 | B2 | 青森 | 42 | 169 | -1.90 | -1.32 | -0.58 | -0.012 | -0.015 | -0.003 | -0.85 | -0.17 | +0.69 | -0.33 | +0.04 | -0.29 |