| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B2 | FE名古屋 | 13 | 137 | 50 | 16 | 36 | 44.4 | 11 | 20 | 55.0 | 7 | 10 | 70.0 | 6 | 15 | 21 | 15 | 12 | 4 | 1 | 17 | +32 |
| 2018-19 | 23 | B2 | FE名古屋 | 34 | 345 | 101 | 37 | 104 | 35.6 | 21 | 56 | 37.5 | 6 | 9 | 66.7 | 6 | 27 | 33 | 44 | 14 | 8 | 0 | 61 | +80 |
| 2019-20 | 24 | B2 | FE名古屋 | 43 | 508 | 121 | 46 | 145 | 31.7 | 14 | 58 | 24.1 | 15 | 21 | 71.4 | 8 | 52 | 60 | 67 | 42 | 24 | 2 | 66 | +36 |
| 2020-21 | 25 | B2 | 奈良 | 51 | 737 | 167 | 58 | 206 | 28.2 | 33 | 121 | 27.3 | 18 | 29 | 62.1 | 8 | 71 | 79 | 77 | 45 | 17 | 3 | 85 | -109 |
| 2021-22 | 26 | B2 | 青森 | 51 | 826 | 116 | 45 | 156 | 28.8 | 12 | 64 | 18.8 | 14 | 21 | 66.7 | 8 | 74 | 82 | 153 | 79 | 34 | 3 | 64 | -409 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 岡山 | 4 | 29 | 4 | 1 | 6 | 16.7 | 1 | 2 | 50.0 | 1 | 2 | 50.0 | 0 | 5 | 5 | 3 | 4 | 1 | 0 | 6 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B2 | FE名古屋 | 13 | 10.5 | 3.8 | 1.2 | 2.8 | 44.4 | 0.8 | 1.5 | 55.0 | 0.5 | 0.8 | 70.0 | 0.5 | 1.2 | 1.6 | 1.2 | 0.9 | 0.3 | 0.1 | 1.3 | +2.5 |
| 2018-19 | 23 | B2 | FE名古屋 | 34 | 10.2 | 3.0 | 1.1 | 3.1 | 35.6 | 0.6 | 1.6 | 37.5 | 0.2 | 0.3 | 66.7 | 0.2 | 0.8 | 1.0 | 1.3 | 0.4 | 0.2 | 0.0 | 1.8 | +2.4 |
| 2019-20 | 24 | B2 | FE名古屋 | 43 | 11.8 | 2.8 | 1.1 | 3.4 | 31.7 | 0.3 | 1.3 | 24.1 | 0.3 | 0.5 | 71.4 | 0.2 | 1.2 | 1.4 | 1.6 | 1.0 | 0.6 | 0.0 | 1.5 | +0.8 |
| 2020-21 | 25 | B2 | 奈良 | 51 | 14.4 | 3.3 | 1.1 | 4.0 | 28.2 | 0.6 | 2.4 | 27.3 | 0.4 | 0.6 | 62.1 | 0.2 | 1.4 | 1.5 | 1.5 | 0.9 | 0.3 | 0.1 | 1.7 | -2.1 |
| 2021-22 | 26 | B2 | 青森 | 51 | 16.2 | 2.3 | 0.9 | 3.1 | 28.8 | 0.2 | 1.3 | 18.8 | 0.3 | 0.4 | 66.7 | 0.2 | 1.5 | 1.6 | 3.0 | 1.5 | 0.7 | 0.1 | 1.3 | -8.0 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 岡山 | 4 | 7.3 | 1.0 | 0.2 | 1.5 | 16.7 | 0.2 | 0.5 | 50.0 | 0.2 | 0.5 | 50.0 | 0.0 | 1.2 | 1.2 | 0.8 | 1.0 | 0.2 | 0.0 | 1.5 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B2 | FE名古屋 | 13 | 13.2 | 4.2 | 9.5 | 44.4 | 2.9 | 5.3 | 55.0 | 1.8 | 2.6 | 70.0 | 1.6 | 3.9 | 5.5 | 3.9 | 3.2 | 1.1 | 0.3 | 4.5 | +8.4 |
| 2018-19 | 23 | B2 | FE名古屋 | 34 | 10.5 | 3.9 | 10.8 | 35.6 | 2.2 | 5.8 | 37.5 | 0.6 | 0.9 | 66.7 | 0.6 | 2.8 | 3.4 | 4.6 | 1.5 | 0.8 | 0.0 | 6.4 | +8.3 |
| 2019-20 | 24 | B2 | FE名古屋 | 43 | 8.6 | 3.3 | 10.3 | 31.7 | 1.0 | 4.1 | 24.1 | 1.1 | 1.5 | 71.4 | 0.6 | 3.7 | 4.3 | 4.7 | 3.0 | 1.7 | 0.1 | 4.7 | +2.6 |
| 2020-21 | 25 | B2 | 奈良 | 51 | 8.2 | 2.8 | 10.1 | 28.2 | 1.6 | 5.9 | 27.3 | 0.9 | 1.4 | 62.1 | 0.4 | 3.5 | 3.9 | 3.8 | 2.2 | 0.8 | 0.1 | 4.2 | -5.3 |
| 2021-22 | 26 | B2 | 青森 | 51 | 5.1 | 2.0 | 6.8 | 28.8 | 0.5 | 2.8 | 18.8 | 0.6 | 0.9 | 66.7 | 0.3 | 3.2 | 3.6 | 6.7 | 3.4 | 1.5 | 0.1 | 2.8 | -17.8 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 岡山 | 4 | 4.9 | 1.2 | 7.4 | 16.7 | 1.2 | 2.5 | 50.0 | 1.2 | 2.5 | 50.0 | 0.0 | 6.2 | 6.2 | 3.7 | 4.9 | 1.2 | 0.0 | 7.4 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B2 | FE名古屋 | 12 | 16.7 | 5.6 | 13.3 | 41.9 | 4.3 | 7.7 | 55.6 | 1.3 | 2.6 | 50.0 | 2.6 | 6.0 | 8.6 | 5.6 | 3.9 | 1.7 | 0.4 | 4.3 | +10.3 |
| 2018-19 | 23 | B2 | FE名古屋 | 34 | 15.0 | 5.5 | 15.3 | 35.8 | 3.1 | 8.2 | 37.3 | 1.0 | 1.4 | 66.7 | 1.0 | 4.2 | 5.1 | 6.3 | 1.8 | 1.3 | 0.0 | 9.3 | +13.5 |
| 2019-20 | 24 | B2 | FE名古屋 | 43 | 13.3 | 5.3 | 16.0 | 32.9 | 1.6 | 6.5 | 24.6 | 1.1 | 1.7 | 66.7 | 0.8 | 5.0 | 5.8 | 7.1 | 4.6 | 2.4 | 0.1 | 6.4 | +5.6 |
| 2020-21 | 25 | B2 | 奈良 | 51 | 11.5 | 4.0 | 14.8 | 27.4 | 2.3 | 8.6 | 26.5 | 1.2 | 2.0 | 59.3 | 0.5 | 5.0 | 5.5 | 5.3 | 3.2 | 1.2 | 0.2 | 5.7 | -9.8 |
| 2021-22 | 26 | B2 | 青森 | 51 | 7.2 | 2.8 | 10.2 | 27.3 | 0.6 | 4.1 | 15.5 | 1.0 | 1.5 | 66.7 | 0.6 | 5.1 | 5.6 | 10.3 | 5.3 | 2.4 | 0.2 | 4.2 | -26.8 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 岡山 | 4 | 6.5 | 2.2 | 13.0 | 16.7 | 2.2 | 4.3 | 50.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 8.7 | 8.7 | 6.5 | 8.7 | 2.2 | 0.0 | 10.9 | -6.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B2 | FE名古屋 | 12 | 137 | 58.1 | 1.147 | 0.6 | 0.2 | 16.6 | 3.5 | 14.3 | 1.44 | 0.86 | 5.9 | 12.2 | 3.0 | 0.7 |
| 2018-19 | 23 | B2 | FE名古屋 | 34 | 345 | 45.8 | 0.939 | 0.5 | 0.1 | 15.4 | 1.5 | 14.4 | 3.55 | 0.94 | 2.1 | 8.6 | 2.1 | 0.0 |
| 2019-20 | 24 | B2 | FE名古屋 | 43 | 508 | 37.9 | 0.795 | 0.4 | 0.1 | 18.9 | 4.1 | 17.2 | 1.55 | 0.91 | 1.9 | 10.5 | 3.6 | 0.2 |
| 2020-21 | 25 | B2 | 奈良 | 51 | 737 | 35.1 | 0.737 | 0.6 | 0.1 | 16.6 | 2.8 | 13.8 | 1.67 | 0.83 | 1.1 | 10.3 | 1.8 | 0.3 |
| 2021-22 | 26 | B2 | 青森 | 51 | 826 | 30.4 | 0.669 | 0.4 | 0.1 | 14.3 | 4.7 | 29.9 | 1.93 | 2.09 | 1.1 | 12.2 | 3.7 | 0.4 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 岡山 | 4 | 29 | 25.0 | 0.500 | 0.3 | 0.0 | 18.5 | 7.4 | 16.7 | 0.75 | 0.90 | 0.0 | 17.4 | 5.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B2 | FE名古屋 | 12 | 137 | +0.82 | +0.08 | +0.75 | +0.017 | 0.000 | -0.017 | +0.16 | +0.01 | -0.15 | +0.05 | -0.01 | +0.04 |
| 2018-19 | 23 | B2 | FE名古屋 | 34 | 345 | +1.38 | +0.57 | +0.81 | +0.017 | -0.002 | -0.019 | +1.24 | +0.46 | -0.78 | -0.15 | -0.16 | -0.30 |
| 2019-20 | 24 | B2 | FE名古屋 | 43 | 508 | +0.63 | -0.22 | +0.85 | +0.012 | +0.004 | -0.008 | +1.47 | +0.31 | -1.16 | -0.44 | +0.46 | +0.02 |
| 2020-21 | 25 | B2 | 奈良 | 51 | 737 | -1.73 | -1.94 | +0.22 | -0.002 | -0.021 | -0.019 | -1.23 | -0.86 | +0.37 | -0.70 | -0.18 | -0.88 |
| 2021-22 | 26 | B2 | 青森 | 51 | 826 | -2.71 | -1.79 | -0.92 | -0.041 | -0.007 | +0.034 | -0.88 | -0.13 | +0.75 | +0.92 | +0.71 | +1.63 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 岡山 | 4 | 29 | -0.36 | -0.19 | -0.17 | -0.002 | -0.002 | 0.000 | -0.26 | -0.04 | +0.23 | +0.01 | 0.00 | +0.01 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 22 | B2 | FE名古屋 | 2.4 | 12 | 137 | +0.46 | +0.30 | +0.76 | +0.40 | +1.03 | +1.42 | +0.37 |
| 2018-19 | 23 | B2 | FE名古屋 | 2.0 | 34 | 345 | -0.18 | -1.12 | -1.29 | +0.16 | -0.21 | -0.05 | +0.59 |
| 2019-20 | 24 | B2 | FE名古屋 | 1.9 | 43 | 508 | -3.11 | -1.09 | -4.19 | -2.94 | +0.08 | -2.86 | +0.03 |
| 2020-21 | 25 | B2 | 奈良 | 2.2 | 51 | 737 | -3.09 | -1.26 | -4.35 | -4.07 | -0.82 | -4.89 | -0.81 |
| 2021-22 | 26 | B2 | 青森 | 1.6 | 51 | 826 | -3.28 | +0.09 | -3.20 | -3.59 | -0.80 | -4.39 | -0.68 |