| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | B1 | 茨城 | 12 | 33 | 12 | 2 | 8 | 25.0 | 0 | 3 | 0.0 | 8 | 12 | 66.7 | 2 | 4 | 6 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | -6 |
| 2023-24 | 25 | B1 | FE名古屋 | 30 | 192 | 33 | 12 | 34 | 35.3 | 2 | 10 | 20.0 | 7 | 8 | 87.5 | 8 | 18 | 26 | 3 | 8 | 4 | 0 | 25 | +25 |
| 2024-25 | 26 | B2 | 青森 | 57 | 810 | 174 | 57 | 170 | 33.5 | 22 | 66 | 33.3 | 38 | 57 | 66.7 | 32 | 55 | 87 | 20 | 33 | 26 | 2 | 86 | -367 |
| 2025-26 | 27 | B2 | 青森 | 50 | 716 | 137 | 52 | 156 | 33.3 | 22 | 67 | 32.8 | 11 | 16 | 68.8 | 28 | 63 | 91 | 45 | 31 | 7 | 3 | 59 | -434 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | FE名古屋 | 7 | 45 | 7 | 3 | 12 | 25.0 | 1 | 9 | 11.1 | 0 | 0 | - | 1 | 8 | 9 | 2 | 3 | 1 | 0 | 8 | -21 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | B1 | 茨城 | 12 | 2.8 | 1.0 | 0.2 | 0.7 | 25.0 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 0.7 | 1.0 | 66.7 | 0.2 | 0.3 | 0.5 | 0.0 | 0.2 | 0.1 | 0.0 | 0.2 | -0.5 |
| 2023-24 | 25 | B1 | FE名古屋 | 30 | 6.4 | 1.1 | 0.4 | 1.1 | 35.3 | 0.1 | 0.3 | 20.0 | 0.2 | 0.3 | 87.5 | 0.3 | 0.6 | 0.9 | 0.1 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.8 | +0.8 |
| 2024-25 | 26 | B2 | 青森 | 57 | 14.2 | 3.1 | 1.0 | 3.0 | 33.5 | 0.4 | 1.2 | 33.3 | 0.7 | 1.0 | 66.7 | 0.6 | 1.0 | 1.5 | 0.4 | 0.6 | 0.5 | 0.0 | 1.5 | -6.4 |
| 2025-26 | 27 | B2 | 青森 | 50 | 14.3 | 2.7 | 1.0 | 3.1 | 33.3 | 0.4 | 1.3 | 32.8 | 0.2 | 0.3 | 68.8 | 0.6 | 1.3 | 1.8 | 0.9 | 0.6 | 0.1 | 0.1 | 1.2 | -8.7 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | FE名古屋 | 7 | 6.5 | 1.0 | 0.4 | 1.7 | 25.0 | 0.1 | 1.3 | 11.1 | 0.0 | 0.0 | - | 0.1 | 1.1 | 1.3 | 0.3 | 0.4 | 0.1 | 0.0 | 1.1 | -3.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | B1 | 茨城 | 12 | 12.9 | 2.2 | 8.6 | 25.0 | 0.0 | 3.2 | 0.0 | 8.6 | 12.9 | 66.7 | 2.2 | 4.3 | 6.5 | 0.0 | 2.2 | 1.1 | 0.0 | 3.2 | -6.5 |
| 2023-24 | 25 | B1 | FE名古屋 | 30 | 6.2 | 2.2 | 6.4 | 35.3 | 0.4 | 1.9 | 20.0 | 1.3 | 1.5 | 87.5 | 1.5 | 3.4 | 4.9 | 0.6 | 1.5 | 0.7 | 0.0 | 4.7 | +4.7 |
| 2024-25 | 26 | B2 | 青森 | 57 | 7.7 | 2.5 | 7.6 | 33.5 | 1.0 | 2.9 | 33.3 | 1.7 | 2.5 | 66.7 | 1.4 | 2.4 | 3.9 | 0.9 | 1.5 | 1.2 | 0.1 | 3.8 | -16.3 |
| 2025-26 | 27 | B2 | 青森 | 50 | 6.9 | 2.6 | 7.8 | 33.3 | 1.1 | 3.4 | 32.8 | 0.6 | 0.8 | 68.8 | 1.4 | 3.2 | 4.6 | 2.3 | 1.6 | 0.4 | 0.2 | 3.0 | -21.8 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | FE名古屋 | 7 | 5.6 | 2.4 | 9.6 | 25.0 | 0.8 | 7.2 | 11.1 | 0.0 | 0.0 | - | 0.8 | 6.4 | 7.2 | 1.6 | 2.4 | 0.8 | 0.0 | 6.4 | -16.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | B1 | 茨城 | 8 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 0.0 | - | 0.0 | 8.3 | 8.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | -25.0 |
| 2023-24 | 25 | B1 | FE名古屋 | 29 | 8.1 | 3.0 | 9.3 | 32.3 | 0.3 | 2.4 | 12.5 | 1.8 | 1.8 | 100.0 | 2.4 | 4.5 | 6.9 | 0.6 | 2.1 | 1.2 | 0.0 | 6.9 | +12.0 |
| 2024-25 | 26 | B2 | 青森 | 57 | 10.7 | 3.6 | 10.9 | 33.1 | 1.2 | 4.2 | 29.5 | 2.2 | 3.3 | 65.3 | 2.0 | 3.5 | 5.5 | 1.4 | 2.0 | 1.7 | 0.1 | 5.4 | -24.2 |
| 2025-26 | 27 | B2 | 青森 | 48 | 10.1 | 3.8 | 11.4 | 33.1 | 1.7 | 5.1 | 33.8 | 0.9 | 1.3 | 68.8 | 2.0 | 4.5 | 6.5 | 3.4 | 2.3 | 0.5 | 0.2 | 4.0 | -34.1 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | FE名古屋 | 7 | 2.7 | 1.3 | 10.7 | 12.5 | 0.0 | 8.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | 1.3 | 8.0 | 9.3 | 2.7 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 9.3 | -34.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | B1 | 茨城 | 8 | 33 | - | - | - | - | 0.0 | 0.0 | 0.0 | - | - | 0.0 | 14.3 | 0.0 | 0.0 |
| 2023-24 | 25 | B1 | FE名古屋 | 29 | 192 | 33.9 | 0.794 | 0.3 | 0.2 | 10.5 | 1.8 | 1.5 | 0.29 | 0.14 | 5.2 | 9.4 | 2.1 | 0.0 |
| 2024-25 | 26 | B2 | 青森 | 57 | 810 | 38.8 | 0.862 | 0.4 | 0.3 | 12.7 | 1.8 | 3.7 | 0.69 | 0.29 | 4.2 | 7.7 | 3.1 | 0.2 |
| 2025-26 | 27 | B2 | 青森 | 48 | 716 | 40.7 | 0.843 | 0.4 | 0.1 | 12.6 | 2.1 | 9.8 | 1.43 | 0.78 | 4.0 | 9.9 | 0.8 | 0.5 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | FE名古屋 | 7 | 45 | 12.5 | 0.250 | 0.8 | 0.0 | 12.5 | 3.4 | 6.5 | 0.67 | 0.52 | 2.5 | 24.0 | 0.0 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 25 | B1 | FE名古屋 | 29 | 192 | 0.794 | 45.5% | 32.4% | 36.4% | 32.4% | 0.0% | 2.9% | 25.0% | 11.8% | 0.0% | 11.8% | 100.0% | 8.8% |
| 2024-25 | 26 | B2 | 青森 | 57 | 810 | 0.862 | 46.9% | 17.7% | 31.1% | 33.7% | 16.7% | 3.3% | 28.2% | 21.5% | 31.8% | 12.2% | 65.3% | 11.6% |
| 2025-26 | 27 | B2 | 青森 | 48 | 716 | 0.843 | 37.5% | 15.7% | 29.6% | 35.3% | 50.0% | 1.3% | 26.3% | 24.8% | 44.4% | 17.6% | 68.8% | 5.2% |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | FE名古屋 | 7 | 45 | 0.250 | 100.0% | 12.5% | 0.0% | 12.5% | - | 0.0% | 0.0% | 62.5% | 0.0% | 12.5% | - | 0.0% |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | B1 | 茨城 | 8 | 33 | -0.12 | -0.08 | -0.04 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | -0.16 | -0.09 | +0.07 | -0.06 | -0.05 | -0.11 |
| 2023-24 | 25 | B1 | FE名古屋 | 29 | 192 | +1.08 | +0.03 | +1.04 | +0.018 | +0.003 | -0.015 | +0.65 | +0.45 | -0.20 | +0.80 | +0.27 | +1.07 |
| 2024-25 | 26 | B2 | 青森 | 57 | 810 | -4.96 | -2.96 | -2.00 | -0.031 | -0.023 | +0.008 | -3.57 | -1.91 | +1.66 | -0.61 | -0.21 | -0.81 |
| 2025-26 | 27 | B2 | 青森 | 48 | 716 | -5.69 | -3.42 | -2.26 | -0.060 | -0.024 | +0.036 | -2.49 | -1.02 | +1.47 | -0.82 | +0.68 | -0.14 |
| 2026-27 | 28 | B.ONE | FE名古屋 | 7 | 45 | -0.83 | -0.35 | -0.48 | -0.021 | -0.003 | +0.018 | +0.29 | +0.06 | -0.23 | -0.17 | +0.02 | -0.15 |