| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 24 | B3 | 静岡 | 29 | 479 | 116 | 47 | 119 | 39.5 | 2 | 10 | 20.0 | 20 | 28 | 71.4 | 29 | 41 | 70 | 11 | 25 | 18 | 0 | 37 | 0 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 静岡 | 32 | 457 | 84 | 33 | 72 | 45.8 | 7 | 28 | 25.0 | 11 | 13 | 84.6 | 15 | 23 | 38 | 25 | 19 | 13 | 0 | 39 | 0 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 静岡 | 42 | 604 | 112 | 45 | 94 | 47.9 | 10 | 36 | 27.8 | 12 | 24 | 50.0 | 19 | 44 | 63 | 32 | 25 | 18 | 0 | 51 | 0 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 八王子 | 37 | 541 | 48 | 15 | 63 | 23.8 | 5 | 30 | 16.7 | 13 | 25 | 52.0 | 21 | 54 | 75 | 44 | 25 | 16 | 3 | 50 | 0 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 八王子 | 52 | 584 | 137 | 59 | 123 | 48.0 | 12 | 38 | 31.6 | 7 | 15 | 46.7 | 32 | 50 | 82 | 48 | 30 | 17 | 2 | 65 | 0 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 八王子 | 49 | 742 | 105 | 38 | 112 | 33.9 | 13 | 55 | 23.6 | 16 | 30 | 53.3 | 36 | 94 | 130 | 48 | 23 | 30 | 1 | 70 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 24 | B3 | 静岡 | 29 | 16.5 | 4.0 | 1.6 | 4.1 | 39.5 | 0.1 | 0.3 | 20.0 | 0.7 | 1.0 | 71.4 | 1.0 | 1.4 | 2.4 | 0.4 | 0.9 | 0.6 | 0.0 | 1.3 | 0.0 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 静岡 | 32 | 14.3 | 2.6 | 1.0 | 2.2 | 45.8 | 0.2 | 0.9 | 25.0 | 0.3 | 0.4 | 84.6 | 0.5 | 0.7 | 1.2 | 0.8 | 0.6 | 0.4 | 0.0 | 1.2 | 0.0 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 静岡 | 42 | 14.4 | 2.7 | 1.1 | 2.2 | 47.9 | 0.2 | 0.9 | 27.8 | 0.3 | 0.6 | 50.0 | 0.5 | 1.0 | 1.5 | 0.8 | 0.6 | 0.4 | 0.0 | 1.2 | 0.0 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 八王子 | 37 | 14.6 | 1.3 | 0.4 | 1.7 | 23.8 | 0.1 | 0.8 | 16.7 | 0.4 | 0.7 | 52.0 | 0.6 | 1.5 | 2.0 | 1.2 | 0.7 | 0.4 | 0.1 | 1.4 | 0.0 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 八王子 | 52 | 11.2 | 2.6 | 1.1 | 2.4 | 48.0 | 0.2 | 0.7 | 31.6 | 0.1 | 0.3 | 46.7 | 0.6 | 1.0 | 1.6 | 0.9 | 0.6 | 0.3 | 0.0 | 1.2 | 0.0 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 八王子 | 49 | 15.1 | 2.1 | 0.8 | 2.3 | 33.9 | 0.3 | 1.1 | 23.6 | 0.3 | 0.6 | 53.3 | 0.7 | 1.9 | 2.7 | 1.0 | 0.5 | 0.6 | 0.0 | 1.4 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 24 | B3 | 静岡 | 29 | 8.7 | 3.5 | 8.9 | 39.5 | 0.2 | 0.8 | 20.0 | 1.5 | 2.1 | 71.4 | 2.2 | 3.1 | 5.3 | 0.8 | 1.9 | 1.4 | 0.0 | 2.8 | 0.0 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 静岡 | 32 | 6.6 | 2.6 | 5.7 | 45.8 | 0.6 | 2.2 | 25.0 | 0.9 | 1.0 | 84.6 | 1.2 | 1.8 | 3.0 | 2.0 | 1.5 | 1.0 | 0.0 | 3.1 | 0.0 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 静岡 | 42 | 6.7 | 2.7 | 5.6 | 47.9 | 0.6 | 2.1 | 27.8 | 0.7 | 1.4 | 50.0 | 1.1 | 2.6 | 3.8 | 1.9 | 1.5 | 1.1 | 0.0 | 3.0 | 0.0 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 八王子 | 37 | 3.2 | 1.0 | 4.2 | 23.8 | 0.3 | 2.0 | 16.7 | 0.9 | 1.7 | 52.0 | 1.4 | 3.6 | 5.0 | 2.9 | 1.7 | 1.1 | 0.2 | 3.3 | 0.0 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 八王子 | 52 | 8.4 | 3.6 | 7.6 | 48.0 | 0.7 | 2.3 | 31.6 | 0.4 | 0.9 | 46.7 | 2.0 | 3.1 | 5.1 | 3.0 | 1.8 | 1.0 | 0.1 | 4.0 | 0.0 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 八王子 | 49 | 5.1 | 1.8 | 5.4 | 33.9 | 0.6 | 2.7 | 23.6 | 0.8 | 1.5 | 53.3 | 1.7 | 4.6 | 6.3 | 2.3 | 1.1 | 1.5 | 0.0 | 3.4 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 24 | B3 | 静岡 | 29 | 12.9 | 5.2 | 13.1 | 40.2 | 0.2 | 1.1 | 20.0 | 2.2 | 3.1 | 71.4 | 3.1 | 4.2 | 7.4 | 1.2 | 2.7 | 1.9 | 0.0 | 3.9 | -19.0 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 静岡 | 32 | 9.6 | 3.8 | 8.4 | 45.7 | 0.8 | 3.4 | 25.0 | 1.1 | 1.3 | 81.8 | 1.6 | 2.3 | 3.8 | 2.6 | 2.3 | 1.6 | 0.0 | 4.4 | +13.7 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 静岡 | 42 | 9.7 | 4.0 | 8.2 | 48.4 | 0.9 | 3.2 | 27.8 | 0.8 | 1.6 | 50.0 | 1.6 | 3.9 | 5.5 | 2.7 | 2.2 | 1.6 | 0.0 | 4.4 | +7.4 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 八王子 | 37 | 4.3 | 1.3 | 6.1 | 22.0 | 0.5 | 3.0 | 17.2 | 1.1 | 2.0 | 57.9 | 2.2 | 5.2 | 7.3 | 4.1 | 2.6 | 1.7 | 0.3 | 4.7 | -2.3 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 八王子 | 52 | 12.1 | 5.2 | 10.7 | 48.8 | 1.1 | 3.3 | 32.4 | 0.6 | 1.3 | 46.7 | 2.8 | 4.3 | 7.1 | 4.1 | 2.6 | 1.5 | 0.2 | 5.3 | -7.0 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 八王子 | 49 | 7.7 | 2.8 | 8.1 | 34.6 | 0.9 | 3.8 | 23.5 | 1.2 | 2.3 | 53.3 | 2.6 | 6.9 | 9.6 | 3.6 | 1.7 | 2.3 | 0.1 | 4.8 | -6.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 24 | B3 | 静岡 | 29 | 479 | 41.0 | 0.872 | 0.1 | 0.2 | 15.4 | 2.4 | 4.1 | 0.46 | 0.27 | 6.3 | 8.9 | 3.0 | 0.0 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 静岡 | 32 | 457 | 50.7 | 1.081 | 0.4 | 0.2 | 9.8 | 2.0 | 6.2 | 1.16 | 0.63 | 3.9 | 4.8 | 2.6 | 0.0 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 静岡 | 42 | 604 | 53.8 | 1.090 | 0.4 | 0.2 | 9.8 | 2.0 | 6.5 | 1.24 | 0.66 | 3.5 | 7.4 | 2.2 | 0.0 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 八王子 | 37 | 541 | 26.3 | 0.618 | 0.5 | 0.3 | 8.3 | 2.2 | 9.9 | 1.60 | 1.19 | 4.6 | 10.5 | 2.8 | 0.6 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 八王子 | 52 | 584 | 53.7 | 1.079 | 0.3 | 0.1 | 12.0 | 2.3 | 10.8 | 1.57 | 0.90 | 6.4 | 9.8 | 2.5 | 0.3 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 八王子 | 49 | 742 | 40.2 | 0.843 | 0.5 | 0.3 | 9.4 | 1.4 | 9.6 | 2.18 | 1.02 | 5.6 | 13.8 | 3.5 | 0.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 24 | B3 | 静岡 | 29 | 479 | -3.54 | -3.35 | -0.19 | -0.033 | -0.028 | +0.005 | -1.27 | -1.36 | -0.09 | -0.32 | +0.27 | -0.05 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 静岡 | 32 | 457 | +1.18 | +0.29 | +0.88 | +0.020 | +0.004 | -0.016 | +0.22 | +0.53 | +0.31 | +0.67 | +0.30 | +0.97 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 静岡 | 42 | 604 | +0.08 | -0.57 | +0.65 | +0.009 | -0.006 | -0.015 | -0.28 | -0.39 | -0.11 | -0.24 | -0.23 | -0.47 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 八王子 | 37 | 541 | +1.13 | +0.54 | +0.59 | +0.016 | +0.004 | -0.013 | +1.00 | +0.34 | -0.66 | -0.62 | +0.11 | -0.50 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 八王子 | 52 | 584 | -0.27 | -0.61 | +0.34 | -0.003 | -0.002 | +0.001 | +0.12 | +0.17 | +0.05 | +0.51 | +0.49 | +1.00 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 八王子 | 49 | 742 | -0.73 | -1.39 | +0.66 | +0.010 | -0.006 | -0.016 | -0.41 | +0.08 | +0.49 | +0.26 | +0.56 | +0.83 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-20 | 24 | B3 | 静岡 | 3.0 | 29 | 479 | -2.74 | -0.80 | -3.54 | -5.37 | -0.84 | -6.20 | -0.90 |
| 2020-21 | 25 | B3 | 静岡 | 2.3 | 32 | 457 | -1.59 | -0.47 | -2.07 | -1.25 | +0.26 | -1.00 | +0.53 |
| 2021-22 | 26 | B3 | 静岡 | 2.5 | 42 | 604 | -1.45 | -0.46 | -1.92 | -2.06 | +0.21 | -1.85 | +0.40 |
| 2022-23 | 27 | B3 | 八王子 | 2.6 | 37 | 541 | -2.91 | +0.07 | -2.84 | -1.70 | +0.66 | -1.04 | +0.62 |
| 2023-24 | 28 | B3 | 八王子 | 2.7 | 52 | 584 | -1.33 | -0.24 | -1.57 | -1.66 | +0.12 | -1.53 | +0.49 |
| 2024-25 | 29 | B3 | 八王子 | 3.0 | 49 | 742 | -2.14 | +0.48 | -1.66 | -3.26 | +0.90 | -2.36 | +0.26 |