| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B2 | 青森 | 40 | 868 | 477 | 200 | 393 | 50.9 | 14 | 45 | 31.1 | 63 | 126 | 50.0 | 84 | 148 | 232 | 114 | 61 | 39 | 14 | 88 | -124 |
| 2018-19 | 28 | B2 | 愛媛 | 32 | 1141 | 599 | 256 | 468 | 54.7 | 4 | 28 | 14.3 | 83 | 179 | 46.4 | 118 | 239 | 357 | 127 | 76 | 51 | 16 | 85 | -133 |
| 2019-20 | 29 | B2 | 青森 | 31 | 1054 | 562 | 227 | 512 | 44.3 | 18 | 68 | 26.5 | 90 | 177 | 50.8 | 110 | 203 | 313 | 196 | 88 | 53 | 7 | 60 | -61 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 奈良 | 58 | 1795 | 837 | 357 | 710 | 50.3 | 31 | 140 | 22.1 | 92 | 208 | 44.2 | 114 | 296 | 410 | 182 | 95 | 69 | 24 | 116 | -316 |
| 2021-22 | 31 | B2 | 青森 | 29 | 653 | 283 | 123 | 277 | 44.4 | 11 | 55 | 20.0 | 26 | 59 | 44.1 | 76 | 108 | 184 | 74 | 50 | 25 | 4 | 54 | -330 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B2 | 青森 | 40 | 21.7 | 11.9 | 5.0 | 9.8 | 50.9 | 0.3 | 1.1 | 31.1 | 1.6 | 3.1 | 50.0 | 2.1 | 3.7 | 5.8 | 2.9 | 1.5 | 1.0 | 0.3 | 2.2 | -3.1 |
| 2018-19 | 28 | B2 | 愛媛 | 32 | 35.7 | 18.7 | 8.0 | 14.6 | 54.7 | 0.1 | 0.9 | 14.3 | 2.6 | 5.6 | 46.4 | 3.7 | 7.5 | 11.2 | 4.0 | 2.4 | 1.6 | 0.5 | 2.7 | -4.2 |
| 2019-20 | 29 | B2 | 青森 | 31 | 34.0 | 18.1 | 7.3 | 16.5 | 44.3 | 0.6 | 2.2 | 26.5 | 2.9 | 5.7 | 50.8 | 3.5 | 6.5 | 10.1 | 6.3 | 2.8 | 1.7 | 0.2 | 1.9 | -2.0 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 奈良 | 58 | 30.9 | 14.4 | 6.2 | 12.2 | 50.3 | 0.5 | 2.4 | 22.1 | 1.6 | 3.6 | 44.2 | 2.0 | 5.1 | 7.1 | 3.1 | 1.6 | 1.2 | 0.4 | 2.0 | -5.4 |
| 2021-22 | 31 | B2 | 青森 | 29 | 22.5 | 9.8 | 4.2 | 9.6 | 44.4 | 0.4 | 1.9 | 20.0 | 0.9 | 2.0 | 44.1 | 2.6 | 3.7 | 6.3 | 2.6 | 1.7 | 0.9 | 0.1 | 1.9 | -11.4 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B2 | 青森 | 40 | 19.8 | 8.3 | 16.3 | 50.9 | 0.6 | 1.9 | 31.1 | 2.6 | 5.2 | 50.0 | 3.5 | 6.1 | 9.6 | 4.7 | 2.5 | 1.6 | 0.6 | 3.7 | -5.1 |
| 2018-19 | 28 | B2 | 愛媛 | 32 | 18.9 | 8.1 | 14.8 | 54.7 | 0.1 | 0.9 | 14.3 | 2.6 | 5.6 | 46.4 | 3.7 | 7.5 | 11.3 | 4.0 | 2.4 | 1.6 | 0.5 | 2.7 | -4.2 |
| 2019-20 | 29 | B2 | 青森 | 31 | 19.2 | 7.8 | 17.5 | 44.3 | 0.6 | 2.3 | 26.5 | 3.1 | 6.0 | 50.8 | 3.8 | 6.9 | 10.7 | 6.7 | 3.0 | 1.8 | 0.2 | 2.0 | -2.1 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 奈良 | 58 | 16.8 | 7.2 | 14.2 | 50.3 | 0.6 | 2.8 | 22.1 | 1.8 | 4.2 | 44.2 | 2.3 | 5.9 | 8.2 | 3.7 | 1.9 | 1.4 | 0.5 | 2.3 | -6.3 |
| 2021-22 | 31 | B2 | 青森 | 29 | 15.6 | 6.8 | 15.3 | 44.4 | 0.6 | 3.0 | 20.0 | 1.4 | 3.3 | 44.1 | 4.2 | 6.0 | 10.1 | 4.1 | 2.8 | 1.4 | 0.2 | 3.0 | -18.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B2 | 青森 | 40 | 27.9 | 11.7 | 22.9 | 50.9 | 0.8 | 2.6 | 31.0 | 3.8 | 7.4 | 51.2 | 5.1 | 8.7 | 13.7 | 6.7 | 3.7 | 2.3 | 0.9 | 5.1 | -8.9 |
| 2018-19 | 28 | B2 | 愛媛 | 32 | 26.6 | 11.4 | 20.7 | 55.0 | 0.2 | 1.3 | 14.3 | 3.7 | 7.8 | 47.4 | 5.2 | 10.6 | 15.8 | 5.6 | 3.3 | 2.2 | 0.7 | 3.5 | -6.0 |
| 2019-20 | 29 | B2 | 青森 | 31 | 28.1 | 11.3 | 25.6 | 44.3 | 0.9 | 3.4 | 26.9 | 4.5 | 8.9 | 50.9 | 5.4 | 10.2 | 15.6 | 9.8 | 4.4 | 2.6 | 0.4 | 2.5 | -3.5 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 奈良 | 58 | 24.0 | 10.2 | 20.3 | 50.5 | 0.9 | 3.8 | 22.7 | 2.7 | 6.0 | 44.2 | 3.3 | 8.6 | 11.9 | 5.3 | 2.8 | 2.0 | 0.7 | 3.2 | -9.7 |
| 2021-22 | 31 | B2 | 青森 | 29 | 23.2 | 10.1 | 22.8 | 44.2 | 0.9 | 4.6 | 20.4 | 2.1 | 4.8 | 44.6 | 6.2 | 9.1 | 15.3 | 6.2 | 4.2 | 2.0 | 0.3 | 4.1 | -28.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B2 | 青森 | 40 | 868 | 52.7 | 1.080 | 0.1 | 0.3 | 25.9 | 3.3 | 20.5 | 1.79 | 0.79 | 10.6 | 19.1 | 3.6 | 1.3 |
| 2018-19 | 28 | B2 | 愛媛 | 32 | 1141 | 55.4 | 1.112 | 0.1 | 0.4 | 23.8 | 2.9 | 16.3 | 1.73 | 0.68 | 11.1 | 22.6 | 3.2 | 1.1 |
| 2019-20 | 29 | B2 | 青森 | 31 | 1054 | 46.1 | 0.957 | 0.1 | 0.3 | 29.2 | 3.8 | 29.7 | 2.23 | 1.02 | 10.8 | 23.1 | 4.0 | 0.7 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 奈良 | 58 | 1795 | 52.7 | 1.060 | 0.2 | 0.3 | 22.4 | 2.4 | 15.8 | 1.91 | 0.71 | 7.0 | 18.8 | 3.2 | 1.2 |
| 2021-22 | 31 | B2 | 青森 | 29 | 653 | 46.3 | 0.941 | 0.2 | 0.2 | 24.9 | 3.6 | 20.9 | 1.49 | 0.84 | 11.7 | 22.1 | 3.4 | 0.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B2 | 青森 | 40 | 868 | -1.71 | +0.89 | -2.60 | -0.018 | -0.003 | +0.015 | -1.24 | -0.10 | +1.15 | +0.14 | -0.73 | -0.59 |
| 2018-19 | 28 | B2 | 愛媛 | 32 | 1141 | -0.78 | -0.08 | -0.69 | -0.014 | 0.000 | +0.015 | +0.76 | +0.45 | -0.31 | -0.53 | +0.13 | -0.40 |
| 2019-20 | 29 | B2 | 青森 | 31 | 1054 | +0.35 | +1.26 | -0.91 | -0.025 | -0.002 | +0.023 | +1.44 | +1.64 | +0.20 | +1.02 | -0.68 | +0.34 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 奈良 | 58 | 1795 | -2.60 | -0.84 | -1.76 | -0.019 | -0.012 | +0.007 | -2.74 | -0.59 | +2.16 | +0.18 | -0.51 | -0.34 |
| 2021-22 | 31 | B2 | 青森 | 29 | 653 | -2.92 | -0.24 | -2.68 | -0.065 | -0.012 | +0.053 | +1.83 | +1.26 | -0.58 | -0.67 | -0.13 | -0.79 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 27 | B2 | 青森 | 3.8 | 40 | 868 | +0.91 | +0.59 | +1.50 | +1.41 | -2.24 | -0.83 | +1.14 |
| 2018-19 | 28 | B2 | 愛媛 | 3.9 | 32 | 1141 | +0.47 | +0.82 | +1.29 | +0.71 | +0.24 | +0.94 | +2.63 |
| 2019-20 | 29 | B2 | 青森 | 3.5 | 31 | 1054 | +0.53 | +1.54 | +2.08 | +1.77 | +0.28 | +2.05 | +3.13 |
| 2020-21 | 30 | B2 | 奈良 | 3.6 | 58 | 1795 | -0.61 | +0.16 | -0.45 | -0.59 | -1.45 | -2.04 | +0.99 |
| 2021-22 | 31 | B2 | 青森 | 3.8 | 29 | 653 | -1.19 | +0.16 | -1.03 | -0.68 | -2.24 | -2.92 | +0.04 |