| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | A東京 | 23 | 492 | 282 | 107 | 185 | 57.8 | 14 | 35 | 40.0 | 54 | 62 | 87.1 | 38 | 122 | 160 | 19 | 21 | 9 | 14 | 52 | +87 |
| 2018-19 | 32 | B1 | 琉球 | 52 | 1486 | 791 | 285 | 564 | 50.5 | 78 | 192 | 40.6 | 143 | 168 | 85.1 | 99 | 379 | 478 | 87 | 74 | 32 | 32 | 105 | +289 |
| 2019-20 | 33 | B1 | 滋賀 | 21 | 666 | 365 | 126 | 248 | 50.8 | 11 | 38 | 28.9 | 102 | 131 | 77.9 | 77 | 224 | 301 | 58 | 41 | 15 | 12 | 60 | +168 |
| 2020-21 | 34 | B1 | 名古屋D | 56 | 1459 | 742 | 251 | 510 | 49.2 | 79 | 211 | 37.4 | 161 | 187 | 86.1 | 98 | 376 | 474 | 78 | 101 | 15 | 38 | 128 | +88 |
| 2021-22 | 35 | B1 | 新潟 | 48 | 1212 | 542 | 195 | 430 | 45.3 | 53 | 146 | 36.3 | 99 | 112 | 88.4 | 80 | 304 | 384 | 99 | 101 | 19 | 18 | 142 | -312 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | A東京 | 23 | 21.4 | 12.3 | 4.7 | 8.0 | 57.8 | 0.6 | 1.5 | 40.0 | 2.3 | 2.7 | 87.1 | 1.7 | 5.3 | 7.0 | 0.8 | 0.9 | 0.4 | 0.6 | 2.3 | +3.8 |
| 2018-19 | 32 | B1 | 琉球 | 52 | 28.6 | 15.2 | 5.5 | 10.8 | 50.5 | 1.5 | 3.7 | 40.6 | 2.8 | 3.2 | 85.1 | 1.9 | 7.3 | 9.2 | 1.7 | 1.4 | 0.6 | 0.6 | 2.0 | +5.6 |
| 2019-20 | 33 | B1 | 滋賀 | 21 | 31.7 | 17.4 | 6.0 | 11.8 | 50.8 | 0.5 | 1.8 | 28.9 | 4.9 | 6.2 | 77.9 | 3.7 | 10.7 | 14.3 | 2.8 | 2.0 | 0.7 | 0.6 | 2.9 | +8.0 |
| 2020-21 | 34 | B1 | 名古屋D | 56 | 26.1 | 13.2 | 4.5 | 9.1 | 49.2 | 1.4 | 3.8 | 37.4 | 2.9 | 3.3 | 86.1 | 1.8 | 6.7 | 8.5 | 1.4 | 1.8 | 0.3 | 0.7 | 2.3 | +1.6 |
| 2021-22 | 35 | B1 | 新潟 | 48 | 25.3 | 11.3 | 4.1 | 9.0 | 45.3 | 1.1 | 3.0 | 36.3 | 2.1 | 2.3 | 88.4 | 1.7 | 6.3 | 8.0 | 2.1 | 2.1 | 0.4 | 0.4 | 3.0 | -6.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | A東京 | 23 | 20.6 | 7.8 | 13.5 | 57.8 | 1.0 | 2.6 | 40.0 | 3.9 | 4.5 | 87.1 | 2.8 | 8.9 | 11.7 | 1.4 | 1.5 | 0.7 | 1.0 | 3.8 | +6.4 |
| 2018-19 | 32 | B1 | 琉球 | 52 | 19.2 | 6.9 | 13.7 | 50.5 | 1.9 | 4.7 | 40.6 | 3.5 | 4.1 | 85.1 | 2.4 | 9.2 | 11.6 | 2.1 | 1.8 | 0.8 | 0.8 | 2.5 | +7.0 |
| 2019-20 | 33 | B1 | 滋賀 | 21 | 19.7 | 6.8 | 13.4 | 50.8 | 0.6 | 2.1 | 28.9 | 5.5 | 7.1 | 77.9 | 4.2 | 12.1 | 16.3 | 3.1 | 2.2 | 0.8 | 0.6 | 3.2 | +9.1 |
| 2020-21 | 34 | B1 | 名古屋D | 56 | 18.3 | 6.2 | 12.6 | 49.2 | 1.9 | 5.2 | 37.4 | 4.0 | 4.6 | 86.1 | 2.4 | 9.3 | 11.7 | 1.9 | 2.5 | 0.4 | 0.9 | 3.2 | +2.2 |
| 2021-22 | 35 | B1 | 新潟 | 48 | 16.1 | 5.8 | 12.8 | 45.3 | 1.6 | 4.3 | 36.3 | 2.9 | 3.3 | 88.4 | 2.4 | 9.0 | 11.4 | 2.9 | 3.0 | 0.6 | 0.5 | 4.2 | -9.3 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | A東京 | 23 | 32.0 | 12.1 | 20.9 | 57.9 | 1.6 | 4.0 | 40.0 | 6.2 | 7.1 | 87.1 | 4.3 | 13.5 | 17.8 | 2.2 | 2.4 | 1.0 | 1.6 | 4.9 | +10.4 |
| 2018-19 | 32 | B1 | 琉球 | 52 | 31.0 | 11.1 | 22.1 | 50.5 | 3.0 | 7.5 | 40.7 | 5.7 | 6.6 | 85.1 | 3.9 | 14.7 | 18.6 | 3.4 | 2.9 | 1.3 | 1.2 | 3.4 | +11.1 |
| 2019-20 | 33 | B1 | 滋賀 | 21 | 30.5 | 10.5 | 20.6 | 51.2 | 0.9 | 3.1 | 29.7 | 8.5 | 11.0 | 77.9 | 6.4 | 18.7 | 25.2 | 4.8 | 3.4 | 1.2 | 1.0 | 3.8 | +14.0 |
| 2020-21 | 34 | B1 | 名古屋D | 56 | 28.1 | 9.5 | 19.3 | 49.1 | 3.0 | 8.0 | 37.6 | 6.2 | 7.1 | 87.0 | 3.7 | 14.3 | 17.9 | 3.0 | 3.8 | 0.6 | 1.5 | 3.7 | +3.4 |
| 2021-22 | 35 | B1 | 新潟 | 48 | 24.9 | 9.1 | 19.7 | 45.9 | 2.5 | 6.7 | 37.1 | 4.3 | 4.9 | 87.7 | 3.6 | 13.8 | 17.4 | 4.6 | 4.6 | 0.8 | 0.8 | 5.2 | -14.2 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | A東京 | 23 | 492 | 61.7 | 1.333 | 0.2 | 0.3 | 23.4 | 2.1 | 6.6 | 0.90 | 0.28 | 8.8 | 24.5 | 1.5 | 2.5 |
| 2018-19 | 32 | B1 | 琉球 | 52 | 1486 | 57.4 | 1.244 | 0.3 | 0.3 | 24.1 | 2.5 | 10.3 | 1.18 | 0.43 | 7.8 | 28.4 | 1.8 | 2.1 |
| 2019-20 | 33 | B1 | 滋賀 | 21 | 666 | 53.5 | 1.209 | 0.1 | 0.5 | 24.4 | 2.9 | 14.0 | 1.41 | 0.57 | 13.2 | 34.9 | 1.6 | 1.7 |
| 2020-21 | 34 | B1 | 名古屋D | 56 | 1459 | 56.9 | 1.256 | 0.4 | 0.4 | 23.6 | 3.4 | 8.3 | 0.78 | 0.35 | 8.7 | 28.2 | 0.8 | 2.4 |
| 2021-22 | 35 | B1 | 新潟 | 48 | 1212 | 52.1 | 1.141 | 0.3 | 0.3 | 23.4 | 4.1 | 14.8 | 1.00 | 0.63 | 7.8 | 28.2 | 1.4 | 1.5 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | A東京 | 23 | 492 | +0.58 | +0.81 | -0.23 | +0.018 | +0.008 | -0.011 | +0.36 | -0.38 | -0.74 | -1.15 | -0.26 | -1.41 |
| 2018-19 | 32 | B1 | 琉球 | 52 | 1486 | +3.29 | +0.23 | +3.06 | +0.050 | +0.005 | -0.045 | +0.88 | -0.54 | -1.42 | -0.35 | +0.07 | -0.28 |
| 2019-20 | 33 | B1 | 滋賀 | 21 | 666 | +2.80 | +1.35 | +1.45 | +0.036 | +0.009 | -0.027 | +2.56 | +1.08 | -1.49 | -1.25 | +0.24 | -1.01 |
| 2020-21 | 34 | B1 | 名古屋D | 56 | 1459 | +0.16 | +0.52 | -0.36 | +0.009 | +0.017 | +0.008 | +0.97 | -0.65 | -1.62 | -1.50 | +0.49 | -1.01 |
| 2021-22 | 35 | B1 | 新潟 | 48 | 1212 | -1.06 | -1.31 | +0.25 | +0.026 | +0.002 | -0.024 | -0.99 | -1.35 | -0.36 | -1.33 | +0.77 | -0.56 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | Pos | GP | MIN | |||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016-17 | 30 | B1 | A東京 | 4.9 | 23 | 492 | +2.60 | -0.09 | +2.51 | +2.86 | -0.33 | +2.53 | +1.63 |
| 2018-19 | 32 | B1 | 琉球 | 4.9 | 52 | 1486 | +2.08 | +0.04 | +2.13 | +1.38 | +3.35 | +4.74 | +6.67 |
| 2019-20 | 33 | B1 | 滋賀 | 5.0 | 21 | 666 | +1.40 | +0.58 | +1.98 | +2.29 | +2.00 | +4.28 | +2.79 |
| 2020-21 | 34 | B1 | 名古屋D | 5.0 | 56 | 1459 | -0.03 | -0.77 | -0.81 | +0.26 | -0.84 | -0.58 | +1.98 |
| 2021-22 | 35 | B1 | 新潟 | 4.7 | 48 | 1212 | -1.08 | -1.50 | -2.58 | -0.77 | -0.26 | -1.03 | +1.34 |