| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 23 | B3 | アイシンAW | 6 | 27 | 0 | 0 | 7 | 0.0 | 0 | 3 | 0.0 | 0 | 2 | 0.0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 6 | 0 |
| 2018-19 | 24 | B3 | アイシンAW | 35 | 393 | 43 | 15 | 53 | 28.3 | 0 | 1 | 0.0 | 13 | 24 | 54.2 | 19 | 32 | 51 | 19 | 20 | 14 | 6 | 69 | 0 |
| 2019-20 | 25 | B3 | アイシンAW | 28 | 326 | 21 | 7 | 23 | 30.4 | 0 | 3 | 0.0 | 7 | 15 | 46.7 | 13 | 22 | 35 | 7 | 7 | 6 | 3 | 54 | 0 |
| 2020-21 | 26 | B3 | アイシンAW | 35 | 276 | 26 | 11 | 36 | 30.6 | 3 | 12 | 25.0 | 1 | 8 | 12.5 | 11 | 12 | 23 | 5 | 8 | 8 | 1 | 47 | 0 |
| 2021-22 | 27 | B3 | アイシン | 32 | 219 | 29 | 9 | 31 | 29.0 | 4 | 20 | 20.0 | 7 | 13 | 53.8 | 10 | 16 | 26 | 5 | 4 | 7 | 0 | 37 | 0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 23 | B3 | アイシンAW | 6 | 4.5 | 0.0 | 0.0 | 1.2 | 0.0 | 0.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.3 | 0.2 | 0.5 | 0.2 | 0.3 | 0.2 | 0.0 | 1.0 | 0.0 |
| 2018-19 | 24 | B3 | アイシンAW | 35 | 11.2 | 1.2 | 0.4 | 1.5 | 28.3 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.4 | 0.7 | 54.2 | 0.5 | 0.9 | 1.5 | 0.5 | 0.6 | 0.4 | 0.2 | 2.0 | 0.0 |
| 2019-20 | 25 | B3 | アイシンAW | 28 | 11.6 | 0.8 | 0.2 | 0.8 | 30.4 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.2 | 0.5 | 46.7 | 0.5 | 0.8 | 1.2 | 0.2 | 0.2 | 0.2 | 0.1 | 1.9 | 0.0 |
| 2020-21 | 26 | B3 | アイシンAW | 35 | 7.9 | 0.7 | 0.3 | 1.0 | 30.6 | 0.1 | 0.3 | 25.0 | 0.0 | 0.2 | 12.5 | 0.3 | 0.3 | 0.7 | 0.1 | 0.2 | 0.2 | 0.0 | 1.3 | 0.0 |
| 2021-22 | 27 | B3 | アイシン | 32 | 6.8 | 0.9 | 0.3 | 1.0 | 29.0 | 0.1 | 0.6 | 20.0 | 0.2 | 0.4 | 53.8 | 0.3 | 0.5 | 0.8 | 0.2 | 0.1 | 0.2 | 0.0 | 1.2 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 23 | B3 | アイシンAW | 6 | 0.0 | 0.0 | 9.3 | 0.0 | 0.0 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | 2.7 | 0.0 | 2.7 | 1.3 | 4.0 | 1.3 | 2.7 | 1.3 | 0.0 | 8.0 | 0.0 |
| 2018-19 | 24 | B3 | アイシンAW | 35 | 3.9 | 1.4 | 4.8 | 28.3 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 1.2 | 2.2 | 54.2 | 1.7 | 2.9 | 4.7 | 1.7 | 1.8 | 1.3 | 0.5 | 6.3 | 0.0 |
| 2019-20 | 25 | B3 | アイシンAW | 28 | 2.3 | 0.8 | 2.5 | 30.4 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 0.8 | 1.7 | 46.7 | 1.4 | 2.4 | 3.9 | 0.8 | 0.8 | 0.7 | 0.3 | 6.0 | 0.0 |
| 2020-21 | 26 | B3 | アイシンAW | 35 | 3.4 | 1.4 | 4.7 | 30.6 | 0.4 | 1.6 | 25.0 | 0.1 | 1.0 | 12.5 | 1.4 | 1.6 | 3.0 | 0.7 | 1.0 | 1.0 | 0.1 | 6.1 | 0.0 |
| 2021-22 | 27 | B3 | アイシン | 32 | 4.8 | 1.5 | 5.1 | 29.0 | 0.7 | 3.3 | 20.0 | 1.2 | 2.1 | 53.8 | 1.6 | 2.6 | 4.3 | 0.8 | 0.7 | 1.2 | 0.0 | 6.1 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 23 | B3 | アイシンAW | 6 | 0.0 | 0.0 | 11.1 | 0.0 | 0.0 | 5.6 | 0.0 | 0.0 | 3.7 | 0.0 | 3.7 | 1.9 | 5.6 | 1.9 | 3.7 | 1.9 | 0.0 | 9.3 | -48.1 |
| 2018-19 | 24 | B3 | アイシンAW | 35 | 6.0 | 2.0 | 6.7 | 30.4 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 1.9 | 3.2 | 59.1 | 2.6 | 4.4 | 7.0 | 2.5 | 2.6 | 2.0 | 0.9 | 8.4 | +3.2 |
| 2019-20 | 25 | B3 | アイシンAW | 28 | 3.3 | 1.0 | 3.0 | 35.3 | 0.0 | 0.2 | 0.0 | 1.2 | 2.6 | 46.7 | 1.9 | 3.3 | 5.2 | 1.2 | 1.0 | 0.7 | 0.5 | 7.7 | +4.2 |
| 2020-21 | 26 | B3 | アイシンAW | 35 | 5.3 | 2.2 | 7.3 | 30.3 | 0.7 | 2.4 | 27.3 | 0.2 | 1.8 | 12.5 | 1.8 | 2.7 | 4.4 | 0.9 | 1.6 | 1.3 | 0.2 | 8.6 | -2.0 |
| 2021-22 | 27 | B3 | アイシン | 32 | 6.9 | 2.2 | 7.5 | 29.6 | 1.1 | 4.7 | 23.5 | 1.4 | 2.8 | 50.0 | 2.2 | 3.6 | 5.8 | 1.4 | 0.6 | 1.7 | 0.0 | 9.4 | -11.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | |||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 23 | B3 | アイシンAW | 6 | 27 | 0.0 | 0.000 | 0.5 | 0.3 | 14.5 | 3.2 | 9.1 | 0.50 | 0.63 | 5.4 | 5.9 | 3.1 | 0.0 |
| 2018-19 | 24 | B3 | アイシンAW | 35 | 393 | 30.4 | 0.745 | 0.0 | 0.5 | 9.1 | 2.2 | 6.5 | 0.94 | 0.71 | 5.0 | 8.9 | 3.0 | 1.4 |
| 2019-20 | 25 | B3 | アイシンAW | 28 | 326 | 35.3 | 0.792 | 0.1 | 0.9 | 4.5 | 0.9 | 2.9 | 1.17 | 0.64 | 4.1 | 7.7 | 1.2 | 1.0 |
| 2020-21 | 26 | B3 | アイシンAW | 35 | 276 | 34.8 | 0.649 | 0.3 | 0.2 | 8.3 | 1.3 | 2.3 | 0.57 | 0.28 | 3.4 | 5.9 | 2.2 | 0.4 |
| 2021-22 | 27 | B3 | アイシン | 32 | 219 | 37.0 | 0.781 | 0.6 | 0.4 | 8.5 | 0.5 | 4.7 | 2.50 | 0.55 | 4.1 | 8.4 | 3.1 | 0.0 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2017-18 | 23 | B3 | アイシンAW | 6 | 27 | -0.76 | -0.83 | +0.07 | -0.012 | -0.008 | +0.004 | -0.51 | -0.35 | +0.16 | +0.41 | -0.01 | +0.41 |
| 2018-19 | 24 | B3 | アイシンAW | 35 | 393 | -0.71 | -1.80 | +1.09 | -0.001 | -0.013 | -0.013 | -0.60 | -0.80 | -0.20 | +0.42 | +0.26 | +0.69 |
| 2019-20 | 25 | B3 | アイシンAW | 28 | 326 | -0.09 | -0.27 | +0.19 | -0.008 | -0.007 | +0.001 | -0.40 | +0.35 | +0.75 | +0.74 | -0.27 | +0.46 |
| 2020-21 | 26 | B3 | アイシンAW | 35 | 276 | -0.93 | -0.40 | -0.52 | -0.028 | -0.009 | +0.019 | -0.41 | -0.20 | +0.21 | -0.05 | -0.18 | -0.24 |
| 2021-22 | 27 | B3 | アイシン | 32 | 219 | -1.88 | -1.54 | -0.33 | -0.031 | -0.018 | +0.012 | -1.18 | -1.35 | -0.17 | +0.07 | -0.44 | -0.36 |