| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 29 | Wリーグ | アランマーレ | 26 | 30.7 | 8.8 | 3.4 | 9.8 | 34.9 | 1.0 | 3.9 | 25.5 | 1.0 | 1.5 | 64.1 | 1.5 | 3.7 | 5.2 | 3.5 | 2.8 | 0.6 | 0.2 | 2.3 | 8.7 |
| 2023-24 | 30 | Wリーグ | アランマーレ | 26 | 27.6 | 8.3 | 3.1 | 9.2 | 34.0 | 0.9 | 3.9 | 23.8 | 1.2 | 1.6 | 71.4 | 0.6 | 2.7 | 3.3 | 2.0 | 2.0 | 0.5 | 0.0 | 2.1 | 5.7 |
| 2024-25 | 31 | フューチャー | アランマーレ | 25 | 23.6 | 6.1 | 2.4 | 6.9 | 35.5 | 0.7 | 2.4 | 28.3 | 0.5 | 1.1 | 48.1 | 0.9 | 1.7 | 2.6 | 2.2 | 1.7 | 0.5 | 0.0 | 2.0 | 4.6 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 29 | Wリーグ | アランマーレ | 26 | 798.4 | 10.3 | 4.0 | 11.5 | 34.9 | 1.2 | 4.6 | 25.5 | 1.1 | 1.8 | 64.1 | 1.8 | 4.4 | 6.1 | 4.1 | 3.2 | 0.7 | 0.2 | 2.7 | 10.1 |
| 2023-24 | 30 | Wリーグ | アランマーレ | 26 | 717.4 | 10.8 | 4.1 | 11.9 | 34.0 | 1.2 | 5.1 | 23.8 | 1.5 | 2.1 | 71.4 | 0.8 | 3.6 | 4.4 | 2.6 | 2.6 | 0.7 | 0.0 | 2.7 | 7.4 |
| 2024-25 | 31 | フューチャー | アランマーレ | 25 | 589.5 | 9.3 | 3.7 | 10.5 | 35.5 | 1.0 | 3.7 | 28.3 | 0.8 | 1.6 | 48.1 | 1.3 | 2.6 | 3.9 | 3.4 | 2.6 | 0.8 | 0.0 | 3.0 | 7.1 |