| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 34 | Wリーグ | デンソー | 16 | 84 | 18 | 7 | 21 | 33.3 | 0 | 0 | - | 4 | 4 | 100.0 | 13 | 15 | 28 | 5 | 5 | 6 | 2 | 10 | 40 |
| 2023-24 | 35 | Wリーグ | アランマーレ | 26 | 566 | 155 | 73 | 160 | 45.6 | 0 | 1 | 0.0 | 9 | 26 | 34.6 | 53 | 80 | 133 | 44 | 24 | 22 | 11 | 43 | 237 |
| 2024-25 | 36 | フューチャー | アランマーレ | 13 | 238 | 54 | 24 | 56 | 42.9 | 0 | 0 | - | 6 | 7 | 85.7 | 19 | 34 | 53 | 29 | 12 | 6 | 3 | 17 | 100 |
| 2025-26 | 37 | フューチャー | アランマーレ | 17 | 133 | 51 | 22 | 37 | 59.5 | 0 | 1 | 0.0 | 7 | 14 | 50.0 | 14 | 41 | 55 | 11 | 6 | 5 | 5 | 15 | 99 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 34 | Wリーグ | デンソー | 16 | 5.2 | 1.1 | 0.4 | 1.3 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | - | 0.2 | 0.2 | 100.0 | 0.8 | 0.9 | 1.8 | 0.3 | 0.3 | 0.4 | 0.1 | 0.6 | 2.5 |
| 2023-24 | 35 | Wリーグ | アランマーレ | 26 | 21.8 | 6.0 | 2.8 | 6.2 | 45.6 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.3 | 1.0 | 34.6 | 2.0 | 3.1 | 5.1 | 1.7 | 0.9 | 0.8 | 0.4 | 1.7 | 9.1 |
| 2024-25 | 36 | フューチャー | アランマーレ | 13 | 18.3 | 4.2 | 1.8 | 4.3 | 42.9 | 0.0 | 0.0 | - | 0.5 | 0.5 | 85.7 | 1.5 | 2.6 | 4.1 | 2.2 | 0.9 | 0.5 | 0.2 | 1.3 | 7.7 |
| 2025-26 | 37 | フューチャー | アランマーレ | 17 | 7.8 | 3.0 | 1.3 | 2.2 | 59.5 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.4 | 0.8 | 50.0 | 0.8 | 2.4 | 3.2 | 0.6 | 0.4 | 0.3 | 0.3 | 0.9 | 5.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 34 | Wリーグ | デンソー | 16 | 84.0 | 7.7 | 3.0 | 9.0 | 33.3 | 0.0 | 0.0 | - | 1.7 | 1.7 | 100.0 | 5.6 | 6.4 | 12.0 | 2.1 | 2.1 | 2.6 | 0.9 | 4.3 | 17.2 |
| 2023-24 | 35 | Wリーグ | アランマーレ | 26 | 566.0 | 9.9 | 4.6 | 10.2 | 45.6 | 0.0 | 0.1 | 0.0 | 0.6 | 1.7 | 34.6 | 3.4 | 5.1 | 8.5 | 2.8 | 1.5 | 1.4 | 0.7 | 2.7 | 15.1 |
| 2024-25 | 36 | フューチャー | アランマーレ | 13 | 237.9 | 8.2 | 3.6 | 8.5 | 42.9 | 0.0 | 0.0 | - | 0.9 | 1.1 | 85.7 | 2.9 | 5.1 | 8.0 | 4.4 | 1.8 | 0.9 | 0.5 | 2.6 | 15.1 |
| 2025-26 | 37 | フューチャー | アランマーレ | 17 | 133.3 | 13.8 | 5.9 | 10.0 | 59.5 | 0.0 | 0.3 | 0.0 | 1.9 | 3.8 | 50.0 | 3.8 | 11.1 | 14.9 | 3.0 | 1.6 | 1.4 | 1.4 | 4.1 | 26.7 |