| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 18 | Wリーグ | トヨタ紡織 | 10 | 23.5 | 13.8 | 5.8 | 11.0 | 52.7 | 0.0 | 0.0 | - | 2.2 | 3.4 | 64.7 | 4.8 | 7.5 | 12.3 | 0.4 | 2.7 | 0.9 | 1.3 | 2.5 | 19.6 |
| 2024-25 | 19 | プレミア | トヨタ紡織 | 28 | 29.5 | 14.1 | 5.4 | 10.8 | 50.3 | 0.0 | 0.0 | - | 3.2 | 4.7 | 69.5 | 5.1 | 10.2 | 15.4 | 0.5 | 2.1 | 0.8 | 1.4 | 3.0 | 23.3 |
| 2025-26 | 20 | プレミア | トヨタ紡織 | 28 | 22.4 | 11.5 | 4.6 | 8.9 | 51.6 | 0.0 | 0.0 | 100.0 | 2.2 | 3.2 | 69.7 | 3.3 | 6.2 | 9.5 | 0.9 | 2.1 | 0.5 | 0.8 | 2.7 | 15.9 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-24 | 18 | Wリーグ | トヨタ紡織 | 10 | 235.3 | 21.1 | 8.9 | 16.8 | 52.7 | 0.0 | 0.0 | - | 3.4 | 5.2 | 64.7 | 7.3 | 11.5 | 18.8 | 0.6 | 4.1 | 1.4 | 2.0 | 3.8 | 30.0 |
| 2024-25 | 19 | プレミア | トヨタ紡織 | 28 | 826.9 | 17.2 | 6.6 | 13.1 | 50.3 | 0.0 | 0.0 | - | 4.0 | 5.7 | 69.5 | 6.2 | 12.5 | 18.7 | 0.6 | 2.6 | 1.0 | 1.7 | 3.7 | 28.4 |
| 2025-26 | 20 | プレミア | トヨタ紡織 | 28 | 626.1 | 18.5 | 7.4 | 14.4 | 51.6 | 0.1 | 0.1 | 100.0 | 3.6 | 5.1 | 69.7 | 5.3 | 10.0 | 15.4 | 1.4 | 3.3 | 0.9 | 1.3 | 4.4 | 25.5 |