| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | Wリーグ | アランマーレ | 26 | 28.0 | 8.3 | 3.3 | 7.6 | 43.4 | 1.0 | 2.9 | 36.0 | 0.7 | 1.2 | 56.2 | 1.3 | 4.2 | 5.6 | 1.0 | 1.5 | 0.7 | 0.5 | 2.2 | 9.8 |
| 2023-24 | 25 | Wリーグ | アランマーレ | 26 | 20.4 | 5.0 | 1.9 | 6.1 | 30.8 | 0.7 | 2.9 | 23.7 | 0.5 | 0.6 | 87.5 | 0.8 | 2.4 | 3.2 | 0.7 | 1.0 | 0.4 | 0.4 | 1.8 | 4.3 |
| 2024-25 | 26 | フューチャー | アランマーレ | 20 | 14.8 | 3.6 | 1.6 | 3.5 | 43.7 | 0.3 | 1.1 | 30.4 | 0.2 | 0.3 | 57.1 | 0.8 | 1.6 | 2.5 | 0.6 | 0.7 | 0.7 | 0.2 | 1.1 | 4.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | Wリーグ | アランマーレ | 26 | 729.0 | 10.7 | 4.2 | 9.8 | 43.4 | 1.3 | 3.7 | 36.0 | 0.9 | 1.6 | 56.2 | 1.7 | 5.4 | 7.2 | 1.3 | 2.0 | 0.9 | 0.6 | 2.8 | 12.5 |
| 2023-24 | 25 | Wリーグ | アランマーレ | 26 | 530.0 | 8.8 | 3.3 | 10.8 | 30.8 | 1.2 | 5.2 | 23.7 | 1.0 | 1.1 | 87.5 | 1.4 | 4.2 | 5.6 | 1.2 | 1.8 | 0.7 | 0.7 | 3.2 | 7.6 |
| 2024-25 | 26 | フューチャー | アランマーレ | 20 | 295.6 | 8.9 | 3.8 | 8.6 | 43.7 | 0.9 | 2.8 | 30.4 | 0.5 | 0.9 | 57.1 | 1.9 | 4.0 | 6.0 | 1.5 | 1.7 | 1.7 | 0.6 | 2.8 | 11.7 |