| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 25 | Wリーグ | アイシン | 24 | 24.2 | 8.8 | 3.1 | 9.5 | 32.3 | 0.7 | 3.3 | 21.2 | 2.0 | 2.7 | 72.3 | 2.0 | 3.2 | 5.2 | 1.0 | 1.3 | 0.8 | 0.1 | 2.0 | 7.5 |
| 2023-24 | 26 | Wリーグ | トヨタ紡織 | 18 | 9.1 | 2.3 | 0.8 | 2.3 | 33.3 | 0.2 | 0.8 | 28.6 | 0.5 | 0.7 | 69.2 | 0.9 | 1.1 | 2.0 | 0.6 | 0.4 | 0.1 | 0.1 | 1.2 | 2.9 |
| 2024-25 | 27 | プレミア | トヨタ紡織 | 22 | 9.7 | 1.6 | 0.5 | 2.1 | 25.5 | 0.2 | 0.5 | 33.3 | 0.3 | 0.4 | 77.8 | 0.5 | 0.6 | 1.2 | 0.2 | 0.4 | 0.1 | 0.0 | 1.1 | 1.1 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 25 | Wリーグ | アイシン | 24 | 581.3 | 13.1 | 4.6 | 14.2 | 32.3 | 1.1 | 5.0 | 21.2 | 2.9 | 4.0 | 72.3 | 3.0 | 4.7 | 7.7 | 1.5 | 2.0 | 1.2 | 0.2 | 2.9 | 11.1 |
| 2023-24 | 26 | Wリーグ | トヨタ紡織 | 18 | 163.8 | 9.0 | 3.1 | 9.2 | 33.3 | 0.9 | 3.1 | 28.6 | 2.0 | 2.9 | 69.2 | 3.5 | 4.4 | 7.9 | 2.4 | 1.8 | 0.4 | 0.4 | 4.8 | 11.4 |
| 2024-25 | 27 | プレミア | トヨタ紡織 | 22 | 213.6 | 5.9 | 2.0 | 7.9 | 25.5 | 0.7 | 2.0 | 33.3 | 1.2 | 1.5 | 77.8 | 2.0 | 2.4 | 4.4 | 0.8 | 1.5 | 0.5 | 0.2 | 4.0 | 4.0 |