| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 28 | Wリーグ | トヨタ紡織 | 24 | 25.1 | 9.0 | 3.4 | 8.0 | 42.7 | 0.4 | 1.9 | 21.7 | 1.8 | 2.2 | 81.1 | 2.2 | 3.8 | 6.0 | 0.9 | 0.8 | 0.5 | 1.2 | 1.5 | 11.8 |
| 2023-24 | 29 | Wリーグ | トヨタ紡織 | 26 | 28.8 | 8.8 | 3.8 | 7.0 | 54.7 | 0.3 | 1.5 | 17.9 | 1.0 | 1.2 | 78.1 | 2.2 | 3.9 | 6.1 | 1.2 | 0.9 | 0.5 | 1.3 | 1.9 | 13.6 |
| 2024-25 | 30 | プレミア | トヨタ紡織 | 28 | 24.3 | 4.3 | 1.7 | 5.2 | 33.1 | 0.1 | 0.7 | 10.0 | 0.8 | 1.1 | 71.0 | 1.4 | 1.8 | 3.2 | 0.8 | 0.4 | 0.5 | 0.2 | 1.6 | 4.8 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 28 | Wリーグ | トヨタ紡織 | 24 | 601.5 | 13.0 | 4.9 | 11.5 | 42.7 | 0.6 | 2.8 | 21.7 | 2.6 | 3.2 | 81.1 | 3.1 | 5.5 | 8.6 | 1.3 | 1.2 | 0.8 | 1.7 | 2.1 | 17.0 |
| 2023-24 | 29 | Wリーグ | トヨタ紡織 | 26 | 747.7 | 11.1 | 4.8 | 8.7 | 54.7 | 0.3 | 1.9 | 17.9 | 1.2 | 1.5 | 78.1 | 2.8 | 4.9 | 7.7 | 1.4 | 1.1 | 0.6 | 1.6 | 2.4 | 17.0 |
| 2024-25 | 30 | プレミア | トヨタ紡織 | 28 | 679.3 | 6.4 | 2.5 | 7.7 | 33.1 | 0.1 | 1.1 | 10.0 | 1.2 | 1.6 | 71.0 | 2.1 | 2.6 | 4.7 | 1.1 | 0.6 | 0.8 | 0.3 | 2.4 | 7.1 |