| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | Wリーグ | トヨタ自動車 | 14 | 7.6 | 1.5 | 0.6 | 1.9 | 29.6 | 0.1 | 0.9 | 7.7 | 0.3 | 0.4 | 66.7 | 0.8 | 1.1 | 1.9 | 0.4 | 0.1 | 0.4 | 0.0 | 0.5 | 2.6 |
| 2023-24 | 25 | Wリーグ | アランマーレ | 25 | 21.8 | 6.8 | 2.5 | 7.9 | 31.3 | 0.7 | 3.6 | 20.0 | 1.2 | 1.4 | 85.3 | 1.6 | 2.4 | 4.1 | 1.2 | 1.5 | 0.6 | 0.0 | 1.4 | 5.6 |
| 2024-25 | 26 | フューチャー | アランマーレ | 25 | 11.9 | 4.5 | 1.6 | 4.9 | 33.6 | 0.4 | 1.7 | 23.3 | 0.8 | 1.5 | 54.1 | 1.2 | 1.1 | 2.3 | 1.0 | 0.6 | 0.4 | 0.1 | 0.6 | 3.7 |
| シーズン | 年齢 | リーグ | チーム | GP | MIN | PTS | FGM | FGA | FG% | 3PM | 3PA | 3P% | FTM | FTA | FT% | OREB | DREB | REB | AST | TOV | STL | BLK | PF | EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-23 | 24 | Wリーグ | トヨタ自動車 | 14 | 106.5 | 7.1 | 2.7 | 9.1 | 29.6 | 0.3 | 4.4 | 7.7 | 1.4 | 2.0 | 66.7 | 3.7 | 5.4 | 9.1 | 2.0 | 0.7 | 2.0 | 0.0 | 2.4 | 12.5 |
| 2023-24 | 25 | Wリーグ | アランマーレ | 25 | 545.9 | 11.3 | 4.1 | 13.1 | 31.3 | 1.2 | 5.9 | 20.0 | 1.9 | 2.2 | 85.3 | 2.7 | 4.0 | 6.7 | 1.9 | 2.5 | 1.0 | 0.1 | 2.3 | 9.2 |
| 2024-25 | 26 | フューチャー | アランマーレ | 25 | 298.2 | 13.5 | 4.9 | 14.7 | 33.6 | 1.2 | 5.2 | 23.3 | 2.4 | 4.5 | 54.1 | 3.7 | 3.3 | 7.0 | 2.9 | 1.9 | 1.2 | 0.2 | 1.8 | 11.1 |